Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 802 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 802 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Агент пен сақтандырушының арасында жасалатын сақтандыру төлемдерiн iшiнара өтеу тәртiбi мен талаптары туралы шарттың үлгi нысанын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 тамыздағы № 863 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 30, 405-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 17 тамыздағы № 863 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 қазандағы № 1019 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 40, 436-құжат).
3. «Гидрометеорология қызметi органының және (немесе) табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар саласындағы уәкiлеттi мемлекеттiк органның қолайсыз табиғат құбылысы фактiсiн растайтын анықтамасының үлгi нысанын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1032 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 40, 442-құжат).
4. «Қолайсыз табиғат құбылыстарын айқындаудың өлшемдері мен сипаттамаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі № 270 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 11, 124-құжат).
5. «Міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлерін өндіру үшін егістік алқаптың бір гектарына жұмсалатын шығындар нормативтерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № 410 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 17, 146-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 тамыздағы  № 863 және 2006 жылғы 31 қазандағы № 1036 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1728 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 46, 443-құжат).
7. «Патент қабiлеттiлiгімен шаруашылықта пайдалылығы мемлекеттiк сынақтың немесе өтiнiш берушiнiң деректерi бойынша бағаланатын өсiмдiктердiң тектерi мен түрлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 337 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 31, 238-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2015 года № 802
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 сентября 2015 года № 802
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2004 года № 863 «Об утверждении типовой формы договора о порядке и условиях частичного возмещения страховых выплат, заключаемого между агентом и страховщиком» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 30, ст. 405).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2006 года № 1019 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2004 года № 863» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 40, ст. 436).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1032 «Об утверждении типовой формы справки органа гидрометеорологической службы и (или) уполномоченного государственного органа в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, подтверждающей факт неблагоприятного природного явления» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 40, ст. 442).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года № 270 «Об утверждении критериев и характеристик определения неблагоприятных природных явлений» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 124).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 410 «Об утверждении нормативов затрат на производство видов продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию, на один гектар посевной площади» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 17, ст. 146).
6. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1728 «О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2004 года № 863 и от 31 октября 2006 года № 1036» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 46, ст. 443).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2010 года № 337 «Об утверждении перечней родов и видов растений, по которым патентоспособность и хозяйственная полезность оцениваются по данным государственного испытания или заявителя» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 31, ст. 238).

8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қазандағы № 1042 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1 және 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 55, 526-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № 410 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 мамырдағы № 526 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 476-құжат).
10. «Сорттың патент қабiлеттiлiгi мен шаруашылықта пайдалылығы мемлекеттiк сынақтың немесе өтiнiш берушiнiң деректерi бойынша бағаланатын өсiмдiктердiң тектерi мен түрлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 337 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 139 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 9, 92-құжат).
11. «Элиталық тұқымдарды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2014 жылғы 31 шілдедегі № 843 қаулысы (Қазақстан Республикасының  ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 48, 482-құжат).

8. Пункты 1 и 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2010 года № 1042 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 55, ст. 526).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2011 года № 526 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 410» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 476).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 139 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2010 года № 337 «Об утверждении перечней родов и видов растений, по которым патентоспособность и хозяйственная полезность сорта оцениваются по данным государственного испытания или заявителя» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 9, ст. 92).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 843 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Субсидирование элитных семян» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 48, ст. 482).