"Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық қоғамдастық жанындағы тұрақты өкілі" мемлекеттік мекемесін тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 қазандағы № 869 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 130-бабының 1-тармағына және «Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 79 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық қоғамдастық жанындағы тұрақты өкілі» мемлекеттік мекемесі таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен келісім бойынша осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. «Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық қоғамдастық жанындағы тұрақты өкілін ұстау шығыстарының 2015 жылға арналған сметасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 195 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О ликвидации государственного учреждения "Постоянный представитель Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 869
В соответствии с пунктом 1 статьи 130 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» и Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 79 «О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать государственное учреждение «Постоянный представитель Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе».
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан по  согласованию с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 195 «Об утверждении сметы расходов на содержание Постоянного представителя Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе на 2015 год».
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов