"Бурабай" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы № 512 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 904 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Бурабай» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы № 512 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов
«Бурабай» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы № 512 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Бурабай» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы № 512 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 2, 21-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген «Бурабай» арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«АЭА-ның аумағы 319 гектарды құрайды және Қазақстан Республикасы аумағының ажырамас бөлігі болып табылады.»;
көрсетілген Ережеге қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2015 жылғы « »
№ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2008 жылғы 15 қаңтардағы
№ 512 Жарлығымен бекітілген
«Бурабай» арнайы экономикалық
аймағы туралы ережеге
ҚОСЫМША
«Бурабай» арнайы экономикалық аймағы шекарасының жоспары
«Бурабай» АЭА аумағы S = 319 га

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 15 января 2008 года № 512 "О создании специальной экономической зоны "Бурабай"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2015 года № 904
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 15 января 2008 года № 512 «О создании специальной экономической зоны «Бурабай».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от
15 января 2008 года № 512 «О создании специальной
экономической зоны «Бурабай»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 15 января 2008 года № 512 «О создании специальной экономической зоны «Бурабай» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 2, ст. 21) следующие изменения:
в Положении о специальной экономической зоне «Бурабай», утвержденном вышеназванным Указом:
часть вторую пункта 1 изложить в следующей редакции:
«Территория СЭЗ составляет 319 гектаров и является неотъемлемой частью территории Республики Казахстан.»;
приложение к указанному Положению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                    Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от « » 2015 года №
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Положению о специальной
экономической зоне «Бурабай»,
утвержденному Указом Президента
Республики Казахстан
от 15 января 2008 года № 512
План границ специальной экономической зоны «Бурабай»
Территория СЭЗ «Бурабай» S = 319 га