"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қыркүйектегі № 691 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 905 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қыркүйектегі № 691 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов
«Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қыркүйектегі № 691 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қыркүйектегі № 691 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 32, 421-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру жөніндегі комиссияның дербес құрамы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2015 жылғы « »
№ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2001 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 691 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының
Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру
жөніндегі комиссияның
ДЕРБЕС ҚҰРАМЫ
Әбдіқалықова                    - Қазақстан Республикасының
Гүлшара Наушақызы                 Мемлекеттік хатшысы, төрайым
Майлыбаев                       - Қазақстан Республикасы Президенті
Бағлан Асаубайұлы                 Әкімшілігі Басшысының орынбасары,
төрайымның орынбасары
Қошанов                         - Қазақстан Республикасы
Ерлан Жақанұлы                    Премьер-Министрі Кеңсесінің
Басшысы, төрайымның орынбасары
Уәлиев                          - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Қуатжан Серікқазыұлы              және спорт министрлігінің жауапты
хатшысы, хатшы
Комиссия мүшелері:
Абайділдин                       - Қазақстан Республикасы Парламенті
Талғатбек Жәмшитұлы                Сенатының Экономикалық саясат,
инновациялық даму және кәсіпкерлік
комитетінің төрағасы (келісім
бойынша)
Бижанов                          - Қазақстан Республикасы Парламенті
Ақан Құсайынұлы                    Сенатының Әлеуметтік-мәдени даму
және ғылым комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Тараков                          - жазушы (келісім бойынша)
Александр Юрьевич
Дьяченко                         - Қазақстан Республикасы
Сергей Александрович               Парламентінің Мәжілісі Төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Ыдырысов                         - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Ерлан Әбілфайызұлы                 істер министрі
Сәрінжіпов                       - Қазақстан Республикасының Білім
Аслан Бәкенұлы                     және ғылым министрі
Мұсақожаева                      - Қазақ ұлттық өнер университетінің
Айман Қожабекқызы                  ректоры (келісім бойынша)
Ықсанова                         - Қазақстан Республикасы Парламенті
Гүлнар Мұстахимқызы                Мәжілісінің Әлеуметтік-мәдени даму
комитетінің төрайымы (келісім
бойынша)
Оразалин                         - Қазақстан Жазушылар одағы
Нұрлан Мырқасымұлы                 басқармасының төрағасы, Қазақстан
Республикасы Парламенті Сенатының
депутаты (келісім бойынша)

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года № 691 "Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2015 года № 905
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года № 691 «Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от
28 сентября 2001 года № 691 «Вопросы Государственной премии
мира и прогресса Первого Президента
Республики Казахстан – Лидера Нации»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года № 691 «Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 32, ст. 421) следующее изменение:
персональный состав Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                    Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от « » 2015 года №
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 28 сентября 2001 года № 691
ПЕРСОНАЛЬНЫЙ СОСТАВ
Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса
Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации
Абдыкаликова
Гульшара Наушаевна
-
Государственный секретарь Республики Казахстан, председатель
Майлыбаев
Баглан Асаубаевич
-
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместитель председателя
Кошанов
Ерлан Жаканович
-
Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя
Уалиев
Куатжан Серикказыевич
-
ответственный секретарь Министерства культуры и спорта Республики Казахстан, секретарь
члены Комиссии:
Абайдильдин
Талгатбек Жамшитович
-
председатель Комитета по экономической политике, инновационному развитию и предпринимательству Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Бижанов
Ахан Хусаинович
-
председатель Комитета по социально-культурному развитию и науке Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Тараков
Александр Юрьевич
-
писатель (по согласованию)
Дьяченко
Сергей Александрович
-
заместитель Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Идрисов
Ерлан Абильфаизович
-
Министр иностранных дел Республики Казахстан
Саринжипов
Аслан Бакенович
-
Министр образования и науки Республики Казахстан
Мусаходжаева
Айман Кожабековна
-
ректор Казахского национального университета искусств (по согласованию)
Иксанова
Гульнар Мустахимовна
-
председатель Комитета по социально-культурному развитию Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Оразалин
Нурлан Мыркасымович
-
председатель правления Союза писателей Казахстана, депутат Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)