"Жеке басты куәландыратын құжаттар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № 916 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 29 тамыздағы № 690 қаулысымен енгізілген «Жеке басты куәландыратын құжаттар туралы» Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О документах, удостоверяющих личность"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2015 года № 916
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан «О документах, удостоверяющих личность», внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2015 года № 690.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов