"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1421 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 922 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1421 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 88-89, 730-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 28-1-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1421 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2015 года № 922
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1421 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 88-89, ст. 730) следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 28-1, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов