"Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Гидрометеорология жөнiндегi Бас басқарманың құла түздегi, биiк таулардағы және аралдардағы гидрометеорологиялық станциялардың қызметкерлерiн азық-түлiк сыбағасымен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 3 тамыздағы № 652 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 926 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Гидрометеорология жөнiндегi Бас басқарманың құла түздегi, биiк таулардағы және аралдардағы гидрометеорологиялық станциялардың қызметкерлерiн азық-түлiк сыбағасымен жабдықтау туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 3 тамыздағы № 652 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министpов Республики Казахстан от 3 августа 1992 года № 652 "О снабжении пpодовольственными пайками pаботников пустынных, высокогоpных и остpовных гидpометеоpологических станций Главного упpавления по гидpометеоpологии пpи Кабинете Министpов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2015 года № 926
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 3 августа 1992 года № 652 «О снабжении пpодовольственными пайками pаботников пустынных, высокогоpных и остpовных гидpометеоpологических станций Главного упpавления по гидpометеоpологии пpи Кабинете Министpов Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов