"Парниктік газдар шығарындыларына квоталарды бөлудің 2014 – 2015 жылдарға арналған ұлттық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1536 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 927 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Парниктік газдар шығарындыларына квоталарды бөлудің
2014 – 2015 жылдарға арналған ұлттық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1536 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 79, 1047-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1536 "Об утверждении Национального плана распределения квот на выбросы парниковых газов на 2014 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2015 года № 927
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1536 «Об утверждении Национального плана распределения квот на выбросы парниковых газов на 2014 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 79, ст. 1047) следующие изменения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Парниктік газдар шығарындыларына квоталарды бөлудің 2014 – 2015 жылдарға арналған ұлттық жоспарында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Қолданыстағы қондырғылар үшін 152 790 480 бірлік мөлшеріндегі квота көлемі 1-қосымшадағы кестеге сәйкес 2015 жылға экономика салалары бойынша тегін бөлінеді.»;
көрсетілген Ұлттық жоспарға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Ұлттық жоспарға 2-қосымшада:
энергетика саласында жұмыс істейтін қондырғылар үшін квота көлемінің бірліктерінде:
реттік нөмірі 49-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
49
«Жылукоммунэнерго» МКК

в Национальном плане распределения квот на выбросы парниковых газов на 2014 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Объем квоты в количестве 152 790 480 единиц для действующих установок бесплатно распределяется по отраслям экономики на 2015 год согласно таблице приложения 1.»;
приложение 1 к указанному Национальному плану изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 2 к указанному Национальному плану:
в единицах объема квот для функционирующих установок энергетической отрасли:
строку, порядковый номер 49, изложить в следующей редакции:
«
49
ГКП «Теплокоммунэнерго»