"Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит берудің 2015 жылға арналған шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 207 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 1026 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстың бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит берудің 2015 жылға арналған шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 207 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит берудің 2015 жылға арналған шарттарында:
1-тармақтың 1)тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) «Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін 2015 жылға «2015 - 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысында көзделген 10346043000 (он миллиард үш жүз қырық алты миллион қырық үш мың) теңге сомасындағы кредиттер қарыз алушыларға 0,01 %-дық сыйақы мөлшерлемесі бойынша 5 (бес) жыл мерзімге беріледі;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 207 "Об утверждении условий кредитования областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства на селе на 2015 год в рамках Дорожной карты занятости 2020"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2015 года № 1026
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 207 «Об утверждении условий кредитования областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства на селе на 2015 год в рамках Дорожной карты занятости 2020» следующее изменение:
в условиях кредитования областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства на селе на 2015 год в рамках Дорожной карты занятости 2020, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1) кредиты в сумме 10346043000 (десять миллиардов триста сорок шесть миллионов сорок три тысячи) тенге, предусмотренные постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2015 - 2017 годы», предоставляются заемщикам сроком на 5 (пять) лет по 0,01 %-ной ставке вознаграждения на содействие развитию предпринимательства на селе на 2015 год в рамках Дорожной карты занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 162 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020»;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов