"Байқоңыр" ғарыш айлағында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру" жобасын іске асыруға "Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамына республикалық бюджеттен 2005 жылы берілген бюджеттік кредитті қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 1031 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және 2015 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасының  Заңымен ратификацияланған 2004 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы «Байқоңыр» ғарыш айлағында «Бәйтерек» ғарыштық-зымыран кешенін құру туралы келісімге (бұдан әрі – Келісім) өзгерістер енгізу туралы хаттамаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы» 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына және «2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы» 2005 жылғы 22 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес «Бәйтерек» Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны» акционерлік қоғамына 041 «Байқоңыр» ғарыш айлағында «Бәйтерек» ғарыштық зымыран кешенін құруға кредит беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша берілген бюджеттік кредит Тараптар келіскен эскизді жоба сараптамасының нәтижелері бойынша бюджеттік кредиттің сомасын нақтылай отырып, негізгі борышты өтеу және 2019 жылға дейін жылдық 0,5 пайыз сыйақы мөлшерлемесі бойынша сыйақы төлеу жөніндегі жеңілдікті кезеңнің мерзімдерін өзгерту бөлігінде қайта құрылымдалсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі кредиттік шартқа тиісті қосымша келісім жасасуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов

О реструктуризации бюджетного кредита, выданного из республиканского бюджета в 2005 году акционерному обществу "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек" на реализацию проекта "Создание на космодроме "Байконур" космического ракетного комплекса "Байтерек"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2015 года № 1031
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Протоколом о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о создании на космодроме «Байконур» космического ракетного комплекса «Байтерек» от 22 декабря 2004 года (далее – Соглашение), ратифицированным Законом Республики Казахстан от 24 июня 2015 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реструктуризировать бюджетный кредит, выданный акционерному обществу «Совместное Казахстанско-Российское предприятие  «Байтерек» в соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года «О республиканском бюджете на 2005 год» и Законом Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года «О республиканском бюджете на 2006 год» по бюджетной программе 041 «Кредитование создания космического ракетного комплекса «Байтерек» на космодроме «Байконур», в части изменения сроков льготного периода по погашению основного долга и уплате вознаграждения до 2019 года по ставке вознаграждения 0,5 процента годовых с уточнением суммы бюджетного кредита по результатам согласованной Сторонами Соглашения экспертизы эскизного проекта с соответствующим продлением периода освоения бюджетного кредита до 30 июня 2016 года.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить заключение соответствующего дополнительного соглашения к кредитному договору.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов