"Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 6 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
«Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан
Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957
Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 185-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік бағдарламалар тізбесі осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
201 жылғы « »
№ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2010 жылғы 19 наурыздағы
№ 957 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Мемлекеттік бағдарламалар тізбесі
Р/с №
Атауы
Әзірлеуге жауапты мемлекеттік орган
Мемлекеттік бағдарламаларды әзірлеу мерзімі
Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру мерзімі
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне енгізу мерзімі
1
2
3
4
5
6
1.
Инфрақұрылымды дамытудың 2015-2019 жылдарға арналған «Нұрлы жол» мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2015 жылғы 2 наурызға дейін
2015-2019 жылдар
2015 жылғы 12 наурызға дейін
2.
Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
2014 жылғы 1 маусымға дейін
2015-2019 жылдар
2014 жылғы 1 шілдеге дейін
3.
«Ақпаратты Қазақстан - 2020» мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
2012 жылғы 1 қарашаға дейін
2013-2019 жылдар
2012 жылғы 1 желтоқсанға дейін
4.
Діни экстремизмге және терроризмге қарсы іс-қимыл жөніндегі мемлекеттік бағдарлама
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
2013 жылғы 1 тамызға дейін
2013-2017 жылдар

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2016 года № 6
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 «Об утверждении Перечня государственных программ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                  К.Масимов
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 19 марта 2010 года № 957 «Об утверждении Перечня
государственных программ»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1.  Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 «Об утверждении Перечня государственных программ» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 185) следующее изменение:
Перечень государственных программ, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                    Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от « » 201 года №
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 19 марта 2010 года № 957
Перечень государственных программ
п/п
Наименование
Государственный орган, ответственный за разработку
Срок разработки государственных программ
Срок реализации государственных программ
Срок внесения в Администрацию Президента Республики Казахстан
1
2
3
4
5
6
1.
Государственная программа инфраструктурного развития «Нұрлы жол» на 2015-2019 годы
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
до 2 марта 2015 года
2015-2019 годы
до 12 марта 2015 года
2.
Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015-2019 годы
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
до 1 июня 2014 года
2015-2019 годы
до 1 июля 2014 года
3.
Государственная программа «Информационный Казахстан - 2020»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
до 1 ноября 2012 года
2013-2019 годы
до 1 декабря 2012 года
4.
Государственная программа по противодействию религиозному экстремизму и терроризму
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
до 1 августа 2013 года
2013 -2017 годы

2013 жылғы 1 қыркүйекке дейін
5.
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған «Денсаулық» мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
2015 жылғы 15 қарашаға дейін
2016-2019 жылдар
2015 жылғы 31 желтоқсанға дейін
6.
Қазақстан Республикасында білім беруді және ғылымды дамытудың 2016 - 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
2016 жылғы 10 ақпанға дейін
2016-2019 жылдар
2016 жылғы 1 наурызға дейін
7.
Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
2010 жылғы 1 қазанға дейін
2011 - 2019 жылдар
2010 жылғы 1 қарашаға дейін
8.
Қазақстанның су ресурстарын басқару мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
2013 жылғы 30 қазанға дейін
2014-2019 жылдар
2013 жылғы 31 желтоқсанға дейін

до 1 сентября 2013 года
5.
Государственная программа развития здравоохранения Республики Казахстан «Денсаулық» на 2016-2019 годы
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
до 15 ноября 2015 года
2016-2019 годы
до 31 декабря 2015 года
6.
Государственная программа развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
до 10 февраля 2016 года
2016-2019 годы
до 1 марта 2016 года
7.
Государственная программа развития и функционирования языков в Республике Казахстан
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
до 1 октября 2010 года
2011-2019 годы
до 1 ноября 2010 года
8.
Государственная программа управления водными ресурсами Казахстана
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
до 30 октября 2013 года
2014-2019 годы
до 31 декабря 2013 года