2016 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 10 қаулысы
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 111-тармағына сәйкес және «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігін құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 128 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. «2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
реттік нөмірі 101-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
101
«Қазақстан Республикасындағы этносаралық қатынастар саласындағы мемлекеттік басқару және жария саясат: басқару технологиясын әзірлеу және қоғамдық келісімді нығайтуға азаматтарды тарту»
Қоғамдық келісімді сақтау саясатын іске асыру және жаңа саяси бағыт аясында ұлттық бірлікті нығайту үшін практикалық ғылыми-негіздемелік ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігі
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы» РМҚК
001 «Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттік саясатты қалыптастыру мен іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл»
25 000
».
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігімен бірлесіп, жиынтық қаржыландыру жоспарына тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша өзгерістер енгізсін.

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2016 год и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2016 года № 10
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
В соответствии со статьей 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 128 «Об образовании Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы» следующее изменение:
в приложении 42 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер «101», изложить в следующей редакции:
«
101
«Государственное управление и публичная политика в сфере межэтнических отношений Республики Казахстан: выработка технологий управления и гражданского участия в укреплении общественного согласия»
Выработка практических научно-обоснованных рекомендаций для реализации политики сохранения общественного согласия и укрепления национального единства в контексте нового политического курса
Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан
РГКП «Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан»
001« Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям»
25 000
».
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Министерством по делам государственной службы Республики Казахстан внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.

4. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 13 қаңтардағы
№ 10 қаулысына
қосымша
2016 жылға арналған республикалық бюджет
көрсеткіштерін түзету
мың теңге
Функционалдық топ
Атауы
Өзгерістер
(+/-)
Әкімші
Бағдарлама
II. Шығындар
0
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
0
244
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттік саясатты қалыптастыру мен іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл
10 036 822
244
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау және қызметтік этика, меритократияны қорғау және сыбайлас жемқорлықтың алдын алу саласында мемлекеттік қызмет реформасын қолдау
755 725
244
012
Республиканың мемлекеттік қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
231 638
622
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттік саясатты қалыптастыру мен іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл
-10 036 822
622
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау және қызметтік этика, меритократияны қорғау және сыбайлас жемқорлықтың алдын алу саласында мемлекеттік қызмет реформасын қолдау
-755 725
622
012
Республиканың мемлекеттік қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
-231 638
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
0
244
014
Сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл бойынша жедел-іздестіру және сыбайлас жемқорлық қылмыстар және құқық бұзушылықтар бойынша қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғау жөніндегі қызметтер
4 175 304
622
014
Сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл бойынша жедел-іздестіру және сыбайлас жемқорлық қылмыстар және құқық бұзушылықтар бойынша қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғау жөніндегі қызметтер
-4 175 304
4
Білім беру
0
244
013
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
1 841 792
622
013
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
-1 841 792

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2016 года № 10
Корректировка
показателей республиканского бюджета на 2016 год
тыс.тенге
Функциональная группа
Наименование
Изменения (+/-)
Администратор
Программа
II. Затраты
0
1
Государственные услуги общего характера
0
244
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям
10 036 822
244
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы и поддержка реформы государственной службы в области служебной этики, защиты меритократии и предупреждения коррупции
755 725
244
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
231 638
622
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям
-10 036 822
622
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы и поддержка реформы государственной службы в области служебной этики, защиты меритократии и предупреждения коррупции
-755 725
622
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
-231 638
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0
244
014
Услуги по обеспечению оперативно-розыскной деятельности по противодействию коррупционным преступлениям и правонарушениям и защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе по коррупционным преступлениям и правонарушениям
4 175 304
622
014
Услуги по обеспечению оперативно-розыскной деятельности по противодействию коррупционным преступлениям и правонарушениям и защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе по коррупционным преступлениям и правонарушениям
-4 175 304
4
Образование
0
244
013
Услуги по подготовке, переподготовке и повышению квалификации государственных служащих
1 841 792
622
013
Услуги по подготовке, переподготовке и повышению квалификации государственных служащих
-1 841 792