"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызмет органдарының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 145 қаулысы 1-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 14 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызмет органдарының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 145 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 11, 98-құжат) 1-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О признании утратившим силу пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 145 "О вопросах оказания государственных услуг органами дипломатической службы Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 14
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 145 «О вопросах оказания государственных услуг органами дипломатической службы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 11, ст. 98).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов