Есірткі, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының үлгілерін беру тәртібі туралы келісім бойынша Қазақстан Республикасынан құзыретті органдарды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 58 қаулысы
2011 жылғы 18 қазанда Санкт-Петербургте жасалған Есірткі, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының үлгілерін беру тәртібі туралы келісімнің (бұдан әрі - Келісім) 2-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келісім бойынша Қазақстан Республикасынан құзыретті органдар болып Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетіне қабылданған шешім туралы хабарласын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

Об определении компетентных органов от Республики Казахстан по Соглашению о порядке передачи образцов наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2016 года № 58
В соответствии со статьей 2 Соглашения о порядке передачи образцов наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров, совершенного в Санкт-Петербурге 18 октября 2011 года (далее - Соглашение), Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить компетентными органами от Республики Казахстан по Соглашению Генеральную прокуратуру Республики Казахстан (по согласованию), Комитет национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерство внутренних дел Республики Казахстан, Министерство юстиции Республики Казахстан, Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о принятом решении.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов