"Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" автомобиль жолының "Орталық – Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау" 2214 – 2295 км (Күрті – Бурылбайтал учаскесі)" жобасы бойынша мемлекеттік кепілдік беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 69 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 215-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Еуропа Қайта Құру және Даму банкіне қарыз туралы келісімді жасасу күніне валюта айырбастаудың нарықтық бағамы бойынша 140000000 (бір жүз қырық миллион) АҚШ долларына дейін баламалы сомада «ҚазАвтоЖол» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының тартылатын қарыз бойынша міндеттемелерін қамтамасыз ету ретінде «Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы» автомобиль жолының «Орталық – Оңтүстік» дәлізін реконструкциялау» 2214 – 2295 км (Күрті – Бурылбайтал учаскесі)» жобасы бойынша Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігін берсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О предоставлении государственной гарантии по проекту "Реконструкция коридора "Центр-Юг" автомобильной дороги "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" км 2214 - 2295 (участок "Курты - Бурылбайтал")"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 69
В соответствии со статьей 215 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке предоставить Европейскому Банку Реконструкции и Развития государственную гарантию Республики Казахстан по проекту «Реконструкция коридора «Центр-Юг» автомобильной дороги «Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы» км 2214 – 2295 (участок «Курты – Бурылбайтал»)» в качестве обеспечения обязательств акционерного общества «Национальная компания «ҚазАвтоЖол» по привлекаемому займу на сумму, эквивалентную до 140000000 (сто сорок миллионов) долларов США по рыночному курсу обмена валют на день заключения соглашения о займе.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов