Бірыңғай байланыс орталығын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 118 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 502 қаулысымен.
Бірыңғай байланыс орталығын айқындау туралы
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.06.2023 № 502 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 1-бабының 9) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Бірыңғай байланыс орталығы болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 01.02.2021 № 27 (01.04.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

Об определении Единого контакт-центра
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 118. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2023 года № 502.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06.2023 № 502 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Единым контакт-центром некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 01.02.2021 № 27 (вводится в действие с 01.04.2021).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов