"Мұнай-газ секторын дамыту жөніндегі 2014 – 2018 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 567 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 131 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мұнай-газ секторын дамыту жөніндегі 2014 – 2018 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 567 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 567 "Об утверждении Комплексного плана по развитию нефтегазового сектора на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2016 года № 131
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 567 «Об утверждении Комплексного плана по развитию нефтегазового сектора на 2014 – 2018 годы».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов