"Мемлекеттік материалдық резервтің дебиторлық берешегін есептен шығару қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 1184 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 166 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік материалдық резервтің дебиторлық берешегін есептен шығару қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 1184 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2010 года № 1184 "Об утверждении Правил списания дебиторской задолженности государственного материального резерва"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2016 года № 166
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2010 года № 1184 «Об утверждении Правил списания дебиторской задолженности государственного материального резерва».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов