"Облыстық, республикалық маңызы бар қаланың, астананың, аудандық, облыстық маңызы бар қалалардың, ауылдық деңгейлердегі мемлекеттік мәдениет ұйымдарының үлгілік штаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 597 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 167 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық, республикалық маңызы бар қаланың, астананың, аудандық, облыстық маңызы бар қалалардың, ауылдық деңгейлердегі мемлекеттік мәдениет ұйымдарының үлгілік штаттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 597 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 37, 546-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2013 года № 597 "Об утверждении типовых штатов государственных организаций культуры областного, города республиканского значения, столицы, районного, городов областного значения, сельских уровней"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2016 года № 167
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2013 года № 597 «Об утверждении типовых штатов государственных организаций культуры областного, города республиканского значения, столицы, районного, городов областного значения, сельских уровней» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 37, ст. 546).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов