Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға арналған квотаны белгілеу қағидаларын және Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат берудің қағидалары мен шарттарын бекіту және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 45 және "Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 2 шілдедегі № 673 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 173 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 802 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) қаулысымен.
2) «Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 673 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 585-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру қағидаларында:
4-тармақтың үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының халықты жұмыспен қамту туралы заңнамасына сәйкес жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысушы ретінде қызметтік тұрғын үйлер берілген Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, егер олар қызметтік тұрғын үйде кемінде бес жыл тұрған болса, өздері тұратын қызметтiк тұрғын үйлерді қалдық құны бойынша жекешелендiре алады.».
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 802 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осы қаулының 1-тармағы 1) тармақшасының қырық төртінші, қырық бесінші, жетпіс үшінші, жетпіс төртінші және тоқсан алтыншы абзацтары 2021 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 31 наурыздағы
№ 173 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 802 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 31 наурыздағы
№ 173 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 802 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 31 наурыздағы
№ 173 қаулысына
3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 802 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 31 наурыздағы
№ 173 қаулысына
4-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 802 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 45 "Об утверждении Правил установления квоты на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан, Правил и условий выдачи разрешений иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы и о внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и от 2 июля 2013 года № 673 "Об утверждении Правил приватизации жилищ из государственного жилищного фонда"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2016 года № 173
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. п.2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 15.12.2016 № 802 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования, но не ранее 01.01.2017);
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 673 «Об утверждении Правил приватизации жилищ из государственного жилищного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 585):
в Правилах приватизации жилищ из государственного жилищного фонда, утвержденных указанным постановлением:
часть третью пункта 4 изложить в следующей редакции:
«Граждане Республики Казахстан и оралманы, которым служебные жилища были предоставлены как участвующим в активных мерах содействия занятости в соответствии с законодательством Республики Казахстан о занятости населения, могут приватизировать занимаемые ими служебные жилища по остаточной стоимости, если они прожили в служебном жилище не менее пяти лет.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Абзацы сорок четвертый, сорок пятый, семьдесят третий, семьдесят четвертый и девяносто шестой подпункта 1) пункта 1 настоящего постановления действуют до 1 января 2021 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. МАСИМОВ
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2016 года № 173
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.12.2016 № 802 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования, но не ранее 01.01.2017).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2016 года № 173
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.12.2016 № 802 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования, но не ранее 01.01.2017).
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2016 года № 173
Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.12.2016 № 802 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования, но не ранее 01.01.2017).
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2016 года № 173
Сноска. Приложение 4 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.12.2016 № 802 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования, но не ранее 01.01.2017).