Қорғаныс мұқтажы үшін жер учаскелерін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 220 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексі 13-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жалпы ауданы 110 088,45 гектар жер учаскелері өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған және ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған өзге де жер санатынан қорғаныс мұқтажы үшін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің республикалық мемлекеттік мекемелеріне тұрақты жер пайдалану құқығында берілсін.

О предоставлении земельных участков для нужд обороны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2016 года № 220
В соответствии с подпунктом 3) статьи 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить республиканским государственным учреждениям Министерства обороны Республики Казахстан земельные участки общей площадью 110 088,45 гектара на праве постоянного землепользования для нужд обороны из земель категории промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.