"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 270 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары:
реттік нөмірі 3-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 18-1-жолмен толықтырылсын:
«
18-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне дене шынықтыру және спорт мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МСМ
маусым
шілде
қазан
С.Ж. Мұсайбеков
»;
ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«МСМ – Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1153 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 270
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1153 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год» следующие изменение и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 3, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 18-1, следующего содержания:
«
18-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам физической культуры и спорта
МКС
июнь
июль
октябрь
Мусайбеков С.Ж.
»;
примечание: расшифровку аббревиатур дополнить строкой следующего содержания:
«МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов