"Ұлттық ғылыми кардиохирургиялық орталық" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 317 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 13) тармақшасына, 114-бабына, «Сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы
28 қыркүйектегі № 1103 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Назарбаев Университеті» дербес білім беру ұйымының осы қаулыға қосымшаға сәйкес мүлікті сыйға тарту шарты бойынша республикалық меншікке беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. «Ұлттық медициналық холдинг» акционерлік қоғамының «Ұлттық ғылыми кардиохирургиялық орталық» акционерлік қоғамы (бұдан әрі – қоғам) акциялары пакетінің 100 (жүз) пайызын сыйға тарту шарты бойынша республикалық меншікке беру туралы ұсынысы қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:

О некоторых вопросах акционерного общества "Национальный научный кардиохирургический центр"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2016 года № 317
В соответствии с подпунктом 13) статьи 27статьей 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 1103 «Об утверждении Правил приобретения государством прав на имущество по договору дарения» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением автономной организации образования «Назарбаев Университет» о передаче в республиканскую собственность имущества согласно приложению к настоящему постановлению по договору дарения.
2. Принять предложение акционерного общества «Национальный медицинский холдинг» о передаче в республиканскую собственность 100 (сто) процентов пакета акций акционерного общества «Национальный научный кардиохирургический центр» (далее – общество) по договору дарения.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством:

1) осы қаулының 1 және 2-тармақтарынан туындайтын қажетті іс-шараларды жүзеге асырсын;
2) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне қоғам акцияларының мемлекеттік пакетіне иелік ету құқығын беруді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мүлікті осы қаулының 3-тармағында көрсетілген іс-шаралар аяқталғаннан кейін қоғам акцияларын төлеуге берілсін.

1) осуществить необходимые мероприятия, вытекающие из пунктов 1 и 2 настоящего постановления;
2) обеспечить передачу прав владения государственным пакетом акций общества Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
4. Передать имущество, указанное в пункте 1 настоящего постановления, в оплату акций общества после завершения мероприятий, указанных в пункте 3 настоящего постановления.

5. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті осы қаулының 4-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 317 қаулысына
қосымша
«Назарбаев Университеті» дербес білім беру ұйымы сыйға тарту шарты бойынша республикалық меншікке беретін мүліктің тізбесі
Р/с №
Объектінің атауы
Орналасқан жерi (кадастрлық нөмірі)
Берілетін алаң (м2)
1
2
3
4
1
Аурухана
Астана қаласы, Тұран даңғылы, 38 (21:320:097:819:38/А)

5. Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан и Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из пункта 4 настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 317
Перечень
имущества, передаваемого автономной организацией
образования «Назарбаев Университет» в республиканскую
собственность по договору дарения
№ п/п
Наименование объекта
Месторасположение (кадастровый номер)
Передаваемая площадь (м2)
1
2
3
4
1
Больница
город Астана, пр. Туран, 38
(21:320:097:819:38/А)