"Парниктік газдар шығарындыларына квоталар бөлудің 2016 - 2020 жылдарға арналған ұлттық жоспарын бекіту және "Парниктік газдар шығарындыларына квоталар бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 586 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1138 қаулысының 1-тармағының қолданысын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 410 қаулысы
2016 жылғы 23 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі!
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 324-бабының 9-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Парниктік газдар шығарындыларына квоталар бөлудің 2016 – 2020 жылдарға арналған ұлттық жоспарын бекіту және «Парниктік газдар шығарындыларына квоталар бөлу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 586 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1138 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 77-78-79, 585-құжат) 1-тармағының қолданылуы 2018 жылғы 1 қаңтарға дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Осы қаулы 2016 жылғы 23 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О приостановлении действия пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1138 "Об утверждении Национального плана распределения квот на выбросы парниковых газов на 2016 - 2020 годы и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 586 "Об утверждении Правил распределения квот на выбросы парниковых газов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 410
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 23.04.2016.
В соответствии с пунктом 9 статьи 324 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приостановить действие пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1138 «Об утверждении Национального плана распределения квот на выбросы парниковых газов на 2016 – 2020 годы и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 586 «Об утверждении Правил распределения квот на выбросы парниковых газов» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 77-78-79, ст. 585) до 1 января 2018 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 23 апреля 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов