"Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығын мерекелеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 220 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 429 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Тэуелсіздігінің 25 жылдығын мерекелеу
туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 28 наурыздағы
№ 220 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының
Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
«Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығын мерекелеу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 220 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығын мерекелеу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 220 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 20, 106-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығының өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына:
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі енгізілсін;
мына:
«Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы «Орталық коммуникациялар қызметі» республикалық мемлекеттік мекемесінің директоры» деген жол алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н.Назарбаев
Астана, Ақорда, 2016 жылғы
№

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2016 года № 220 "О праздновании 25-летия Независимости Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2016 года № 429
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2016 года № 220 «О праздновании 25-летия Независимости Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 28 марта 2016 года № 220 «О праздновании 25-летия
Независимости Республики Казахстан»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2016 года № 220 «О праздновании 25-летия Независимости Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 20, ст. 106) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по проведению 25-летия Независимости Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан;
строку:
«директор республиканского государственного учреждения «Служба центральных коммуникаций» при Президенте Республики Казахстан» исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев