"2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 494 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 4-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 42-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 43-1-жолмен толықтырылсын:
«
43-1
Аурулар диагностикасының және емдеудің жоғары технологиялық әдістерінің әлеуетін арттыру және енгізу
Шетелдік мамандарды тарта отырып, негізгі клиникалық бағыттар, сондай-ақ озық клиникалық бағыттарды/технологияларды енгізу бойынша оқытуды жүргізу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы» АҚ, «Ұлттық нейрохирургия орталығы» АҚ
059 «Аурулар диагностикасының және емдеудің жоғары технологиялық әдістерінің әлеуетін арттыру және енгізу»
159 676
».
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 31 тамыздағы
№ 494 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 972 қаулысына
4-қосымша
Облыстық бюджеттерге дағдарыстық жағдай қаупі төнген және
туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүргізуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с № Облыстардың атауы Сомасы, мың теңге
Барлығы

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 494
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы" следующие изменение и дополнение:
приложение 4 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 42 к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 43-1, следующего содержания:
"
43-1
Повышение потенциала и внедрение высокотехнологичных методов диагностики и лечения заболеваний
Проведение обучения с привлечением иностранных специалистов по основным клиническим направлениям, а также внедрению передовых клинических направлений/ технологий
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Национальный научный кардиохирургический центр" АО "Национальный центр нейрохирургии"
059 "Повышение потенциала и внедрение высокотехнологичных методов диагностики и лечения заболеваний"
159 676
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 августа 2016 года № 494
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2015 года № 972
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
№ п/п
Наименование областей
Сумма,
тыс.тенге
Всего