"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 516 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2016 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған қаулысына:
реттік нөмірлері 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,
26-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 17-1, 17-2-жолдармен толықтырылсын:
"
17-1
Пробация туралы
ІІМ
тамыз
қыркүйек
қыркүйек
Б.Б. Бисенқұ лов
17-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне пробация мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
тамыз
қыркүйек
қыркүйек
Б.Б. Бисенқұ лов
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 21-1, 21-2, 21-3-жолдармен толықтырылсын:
"
21 -1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
жарнама мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
шілде
тамыз
қазан
А.Ә. Әріпханов
21 -2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қорғанысмині
шілде
тамыз
қазан
Б.Ш. Шолпанқұ лов
21 -3
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік саласындағы заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
тамыз
қыркүйек
қараша
Э.А. Әзімова
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 24-1, 24-2-жолдармен толықтырылсын:
"
24 -1
Стандарттау туралы
ИДМ
шілде
қазан
желтоқсан
А.П. Pay
24
-2
Қазақстан
Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өлшем бірлігін қамтамасыз ету және стандарттау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИДМ
шілде
қазан
желтоқсан
А.П. Pay
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 26-1, 26-2-жолдармен толықтырылсын:
"
26 -1
Дактилоскопиялық және геномдық тіркеу туралы
ІІМ
қыркүйек
қазан
желтоқсан
Р.Т. Жақыпов
26 -2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне дактилоскопиялық және геномдық тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
қыркүйек
қазан
желтоқсан
Р.Т. Жақыпов
";
ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі".

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1153 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 516
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан  от 31 декабря 2015 года № 1153 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год» следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 17-1, 17-2, следующего содержания:
«
17-1
О пробации
МВД
август
сентябрь
сентябрь
Бисенкулов Б.Б.
17-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пробации
МВД
август
сентябрь
сентябрь
Бисенкулов Б.Б.
»;
дополнить строками, порядковые номера 21-1, 21-2, 21-3, следующего содержания:
«
21-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам рекламы
МНЭ
июль
август
октябрь
Арифханов А. А.
21-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений
МО
июль
август
октябрь
Шолпанкулов Б.Ш.
21-3
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования законодательства в сфере интеллектуальной собственности
МЮ
август
сентябрь
ноябрь
Азимова Э.А.
»;
дополнить строками, порядковые номера 24-1, 24-2, следующего содержания:
«
24-1
О стандартизации
МИР
июль
октябрь
декабрь
Рау А. П.
24-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения единства измерений и стандартизации
МИР
июль
октябрь
декабрь
Рау А. П.
»;
дополнить строками, порядковые номера 26-1, 26-2, следующего содержания:
«
26-1
О дактилоскопической и геномной регистрации
МВД
сентябрь
октябрь
декабрь
Жакупов Р.Т.
26-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам дактилоскопиче ской и геномной регистрации
МВД
сентябрь
октябрь
декабрь
Жакупов Р.Т.
»;
примечание: расшифровку аббревиатур дополнить строкой следующего содержания:
«МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан».

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов