Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Үкіметі арасындағы Техникалық жәрдем көрсету туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 1 қарашадағы № 648 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Үкіметі арасындағы Техникалық жәрдем көрсету туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Асқар Ұзақбайұлы Маминге Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Үкіметі арасындағы Техникалық жәрдем көрсету туралы хаттамаға қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  Б.Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 1 қарашадағы
№ 648 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының
Үкіметі арасындағы Техникалық жәрдем көрсету туралы хаттама
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Үкіметі,
Мемлекет басшылары деңгейіндегі Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің «Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының Кеден одағына Қырғыз Республикасының қосылуы жөніндегі іс-шаралар жоспары («жол картасы») туралы» 2014 жылғы 29 мамырдағы № 74, сондай-ақ «Еуразиялық экономикалық одақтың құрылуын ескере отырып, Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының бірыңғай экономикалық кеңістігіне Қырғыз Республикасының қосылуы жөніндегі іс-шаралар жоспары («жол картасы») туралы» 2014 жылғы 10 қазандағы № 75 (бұдан әрі – Жол карталары) шешімдерін орындау маңыздылығын тани отырып,
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Үкіметі арасындағы Еуразиялық экономикалық интеграция жағдайында экономикалық ынтымақтастықты дамыту туралы келісімді (бұдан әрі – Келісім) іске асыру мақсатында,
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
1. Келісімнің 2-бабына сәйкес Тараптар осы Хаттамамен Жол карталарының іс-шараларына сәйкес келетін іс-шаралар тізбесін, сомасын, мерзімдерін, Тараптардың уәкілетті органдарын бекітеді, оларды іске асыру – қосымшаға сәйкес жалпы сомасы 7659745 (жеті миллион алты жүз елу тоғыз мың жеті жүз қырық бес) АҚШ доллары болады.
2. Осы Хаттамаға қосымшаға сәйкес Қырғыз Республикасына Техникалық жәрдем көрсету іс-шараларының тізбесі оның ажырамас бөлігі болып табылады.

О подписании Протокола между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о техническом содействии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2016 года № 648
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о техническом содействии.
2. Уполномочить Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мамина Аскара Узакпаевича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о техническом содействии, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       Б. Сагинтаев
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2016 года № 648
Проект
Протокол
между Правительством Республики Казахстан и Правительством
Кыргызской Республики о техническом содействии
Правительство Республики Казахстан и Правительство Кыргызской Республики, далее именуемые Сторонами,
признавая важность исполнения решений Высшего Евразийского экономического совета на уровне глав государств от 29 мая 2014 года №  74 «О плане мероприятий («дорожной карте») по присоединению Кыргызской Республики к Таможенному союзу Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации», а также от 10 октября 2014 года № 75 «О плане мероприятий («дорожной карте») по присоединению Кыргызской Республики к единому экономическому пространству Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации с учетом формирования Евразийского экономического союза» (далее – дорожные карты),
в целях реализации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о развитии экономического сотрудничества в условиях евразийской экономической интеграции (далее – Соглашение),
согласились о нижеследующем:
Статья 1
1. Настоящим Протоколом Стороны в соответствии со статьей 2 Соглашения утверждают перечень мероприятий, соответствующих мероприятиям дорожных карт, суммы, сроки, уполномоченные органы Сторон за их реализацию на общую сумму 7659745 (семь миллионов шестьсот пятьдесят девять тысяч семьсот сорок пять) долларов США согласно приложению.
2. Перечень мероприятий технического содействия Кыргызской Республике согласно приложению к настоящему Протоколу является неотъемлемой его частью.

2-бап
Көмек Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Үкіметі арасындағы Көмек көрсету және оны пайдалануды бақылау тәртібі туралы хаттамамен бекітілген тәртіппен мынадай нысандарда беріледі: ақша қаражаты, жабдықтар, тауарлар, оқыту және қызметтер көрсету.
3-бап
Осы Хаттаманың ережелерін қолдануға немесе түсіндіруге байланысты келіспеушіліктер мен дауларды Тараптар консультациялар және келіссөздер арқылы реттейді.
4-бап
Тараптардың өзара келісуі бойынша осы Хаттамаға өзгерістер мен толықтырулар енгізілуі мүмкін, олар жекелеген хаттамалармен ресімделеді және осы Хаттаманың ажырамас бөліктері болып табылады.
5-бап
Осы Хаттаманың, Келісімнің және Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Үкіметі арасындағы Көмек көрсету және оны пайдалануды бақылау тәртібі туралы хаттаманың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді Тараптардың орындағаны туралы соңғы жазбаша хабарлама дипломатиялық арналар арқылы алынған күннен бастап осы Хаттама күшіне енеді.
Тараптардың осы Хаттамада көзделген барлық міндеттемелері орындалған кезден бастап осы Хаттаманың қолданылуы тоқтатылады.
2016 жылғы «___» ________ ______ қаласында әрқайсысы қазақ, қырғыз және орыс тілдерінде екі түпнұсқа данада жасалды әрі барлық мәтіндердің күші бірдей.
Осы Хаттаманы түсіндіру кезінде келіспеушіліктер туындаған жағдайда, Тараптар орыс тіліндегі мәтінге жүгінетін болады.
Қазақстан Республикасының       Қырғыз Республикасының
Үкіметі үшін                   Үкіметі үшін
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен
Қырғыз Республикасының Үкіметі арасындағы
Техникалық жәрдем көрсету туралы хаттамаға
қосымша
Қырғыз Республикасына техникалық жәрдем көрсету іс-шараларының
тізбесі
Р/с №
Іс-шаралар атауы
Сома, АҚШ доллары
Іске асыру мерзімі
Қазақстан Республикасының уәкілетті органы
Қырғыз Республикасының уәкілетті органы
КО және БЭК жол карталары
1
2
3
4
5
6
7
I. КЕДЕНДІК ӘКІМШІЛЕНДІРУ САЛАСЫНДА

Статья 2
Помощь предоставляется в порядке, утвержденном Протоколом между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о порядке предоставления помощи и контроля за ее использованием, в следующих формах: денежные средства, оборудование, товары, обучение и услуги.
Статья 3
Разногласия и споры, связанные с применением или толкованием положений настоящего Протокола, регулируются Сторонами путем консультаций и переговоров.
Статья 4
По взаимному согласию Сторон в настоящий Протокол могут вноситься изменения и дополнения, которые оформляются отдельными протоколами и являются его неотъемлемыми частями.
Статья 5
Настоящий Протокол вступает в силу с даты получения по дипломатическим каналам последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу настоящего Протокола, Соглашения и Протокола между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о порядке предоставления помощи и контроля за ее использованием.
Настоящий Протокол прекращает действие с момента выполнения всех обязательств Сторон, предусмотренных настоящим Протоколом.
Совершено в городе ______ «___» ________ 2016 года в двух подлинных экземплярах, каждый на казахском, кыргызском и русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
В случае возникновения разногласий при толковании настоящего Протокола, Стороны будут обращаться к тексту на русском языке.
За Правительство
Республики Казахстан
За Правительство
Кыргызской Республики
Приложение
к Протоколу между Правительством
Республики Казахстан и Правительством
Кыргызской Республики о техническом содействии
Перечень мероприятий технического содействия
Кыргызской Республике
№ п/п
Наименование мероприятий
Сумма, долларов США
Сроки реализации
Уполномоченный орган Республики Казахстан
Уполномоченный орган Кыргызской Республики
Дорожные карты ТС и ЕЭП
1
2
3
4
5
6
7
I. В сфере таможенного администрирования

1. «Достық» АЖӨП-ын жайластыру және материалдық-техникалық жарақтандыру (шекараның қырғыз-өзбек учаскесі)
1.
Автокөлік құралдарының салмақ өлшемдері мен габариттік мөлшерлерін автоматты түрде (біліктері бойынша) айқындау жүйесі (2 дана)
120 000
2017- 2018 жылдар
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кіріс комитеті
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметі
КО ЖК 30-тармағы
2.
Күзет, қолжетімділікті бақылау және күзет дабылы құралдарының инженерлік жүйесі
(1 дана)

1. Обустройство и материально-техническое оснащение АДПП «Достук» (кыргызско-узбекский участок границы)
1.
Система автоматического (поосного) определения весовых параметров и габаритных размеров автотранспортных средств (2 шт.)
120 000
2017-2018 годы
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Государственная таможенная служба при Правительстве Кыргызской Республики
пункт 30 ДК ТС
2.
Система инженерных средств охраны, контроля доступа и охранной сигнализации (1 шт.)

120 000
3.
Бейнекамералар (бойлап, БӨП-де, жолаушыларды ресімдеу және жүктерді бақылаудан өткізу залдарында қосымша бейнекамералар орналастыру, оларға шекара және кеден қызметтерінің қолжетімділігін ұйымдастыру)
25 000
2. Оңтайландырылатын «Қарамық» АЖӨП-ын жайластыру және материалдық-техникалық жарақтандыру (шекараның қырғыз-өзбек учаскесі)
4.
РМ 1703М типіндегі іздестіру сигнализаторы
(4 жиынтық)
25 000
2017- 2018 жылдар
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кіріс комитеті
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметі
КО ЖК 35-тармағы
5.
МКС-А03 типіндегі радиометр - спектрометр (1 жиынтық)
20 000
6.
РМ 1203М типіндегі жеке дозиметр (2 жиынтық)
900
7.
Портативті раманов талдауышы
(1 жиынтық)
40 000
8.
Портативті рентгенофлуорисценттік талдауыш (1 жиынтық)
55 000
9.
Жарылғыш және есірткі құралдарының иондық детекторы (1 жиынтық)
35 000
10.
Автокөлік құралдарының салмақ өлшемдері мен габариттік мөлшерлерін автоматты түрде (біліктері бойынша) айқындау жүйесі (1 дана)
60 000
11.
Күзет, қолжетімділікті бақылау және күзет дабылы құралдарының инженерлік жүйесі (1 дана)
120 000
12.
Бейнекамералар (бойлап, БӨП-де, жолаушыларды ресімдеу және жүктерді бақылаудан өткізу залдарында қосымша бейнекамералар орналастыру және оларға шекара және кеден қызметтерінің қолжетімділігін ұйымдастыру)
25 000
13.
Қуаты кемінде 110 кВт резервтік электр қорегі жүйесі (1 дана)
40 000
3. Перспективалық «Маданият» АЖӨП-ын жайластыру және материалдық-техникалық жарақтандыру (шекараның қырғыз-өзбек учаскесі)
14.
РМ 1703М типіндегі іздестіру сигнализаторы (4 жиынтық)
25 000
2017- 2018 жылдар
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кіріс комитеті
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметі
КО ЖК 31-тармағы
15.
МКС-А03 типіндегі радиометр - спектрометр (1 жиынтық)
20 000
16.
РМ 1203М типіндегі жеке дозиметр (2 жиынтық)
900
17.
Портативті раманов талдауышы
(1 жиынтық)
40 000
18.
Портативті рентгенофлуорисценттік талдауыш (1 жиынтық)
55 000
19.
Жарылғыш және есірткі құралдарының иондық детекторы (1 жиынтық)
35 000
20.
Автокөлік құралдарының салмақ өлшемдері мен габариттік мөлшерлерін автоматты түрде (біліктері бойынша) айқындау жүйесі (2 дана)
120 000
21.
Күзет, қолжетімділікті бақылау және күзет дабылы құралдарының инженерлік жүйесі (1 дана)
120 000
22.
Бейнекамералар (бойлап, БӨП-де, жолаушыларды ресімдеу және жүктерді бақылаудан өткізу залдарында қосымша бейнекамералар орналастыру және оларға шекара және кеден қызметтерінің қолжетімділігін ұйымдастыру)
25 000
23.
Қуаты кемінде 110 кВт резервтік электрмен қуаттандыру жүйесі (1 дана)

120 000
3.
Видеокамеры (размещение дополнительных видеокамер по периметру, в контрольно-пропускных пунктах (далее-КПП), в залах оформления пассажиров и проведения контроля грузов, организация доступа к ним пограничной и таможенной служб)
25 000
2. Обустройство и материально-техническое оснащение оптимизируемого АДПП «Карамык» (кыргызско-таджикский участок границы)
4.
Поисковый сигнализатор типа РМ 1703М (4 комплекта)
25 000
2017-2018 годы
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Государственная таможенная служба при Правительстве Кыргызской Республики
пункт 35 ДК ТС
5.
Радиометр - спектрометр типа МКС-А03 (1 комплект)
20 000
6.
Дозиметр индивидуальный типа РМ 1203М (2 комплекта)
900
7.
Портативный рамановский анализатор (1 комплект)
40 000
8.
Портативный рентгенофлуорисцентный анализатор (1 комплект)
55 000
9.
Детектор ионный взрывчатых и наркотических веществ (1 комплект)
35 000
10.
Система автоматического (поосного) определения весовых параметров и габаритных размеров транспортных средств (1 шт.)
60 000
11.
Система инженерных средств охраны, контроля доступа и охранной сигнализации (1 шт.)
120 000
12.
Видеокамеры (размещение дополнительных видеокамер по периметру, в КПП, залах оформления пассажиров и проведения контроля грузов, организация доступа к ним пограничной и таможенной служб)
25 000
13.
Система резервного электропитания мощностью не менее 110 кВт (1 шт.)
40 000
3. Обустройство и материально-техническое оснащение перспективного АДПП «Маданият» (кыргызско-узбекский участок границы)
14.
Поисковый сигнализатор типа РМ 1703М (4 комплекта)
25 000
2017-2018 годы
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Государственная таможенная служба при Правительстве Кыргызской Республики
пункт 31 ДК ТС
15.
Радиометр - спектрометр типа МКС-А03 (1 комплект)
20 000
16.
Дозиметр индивидуальный типа РМ 1203М (2 комплекта)
900
17.
Портативный рамановский анализатор (1 комплект)
40 000
18.
Портативный рентгенофлуорисцентный анализатор (1 комплект)
55 000
19.
Детектор ионный взрывчатых и наркотических веществ (1 комплект)
35 000
20.
Система автоматического (поосного) определения весовых параметров и габаритных размеров транспортных средств (2 шт.)
120 000
21.
Система инженерных средств охраны, контроля доступа и охранной сигнализации (1 шт.)
120 000
22.
Видеокамеры (размещение дополнительных видеокамер по периметру, в КПП, залах оформления пассажиров и проведения контроля грузов, организация доступа к ним пограничной и таможенной служб)
25 000
23.
Система резервного электропитания мощностью не менее 110 кВт (1 шт.)

- 2000х2500 мм кіретін есік габариті, автоматтандырылған басқару;
- диаметрі 1,2 м бұрылатын үстел, жүктеме 500 кг;
- 1-4 м сканерлеу биіктіктері бар антенна мачтасы;
- мачтаны және бұрылатын үстелді басқаратын контроллер;
- сынақ объектісін бейнебақылау және қадағалау жүйесі;
- 400х400 мм желдеткіш жүйесі;
- 4 BNC, 4 N, 1 өткізу ойықтары, толқын өткізгіш;
- сымның тарату жүйесі;
- сөндіргіштері бар негізгі қалқанша; сақтандыру жүйесі; авариялық сөндіру;
есіктің үстіндегі авариялық жарық;
- 4 галогендік прожекторлар;
- кабельдер жиынтығы, 1-дана.
Оператор бөлмесі
Жабдық жеткізу
Қосу-теңшеу жұмыстары
БК аттестаттау
Персоналды оқыту

- габариты входной двери 2000х2500 мм, автоматизированное управление;
- поворотный стол диаметр 1,2 м, нагрузка 500 кг;
- антенная мачта с высотами сканирования 1-4 м;
- контроллер управления мачтой и поворотным столом;
- система видеонаблюдения и контроля объектом испытаний;
- вентиляционная система 400х400 мм;
- проходные разъемы 4 BNC, 4 N, 1 волновод;
- распределительная система проводки;
- основной щиток с выключателями; система предохранителей; аварийное выключение; аварийное освещение над дверью;
- 4 галогенных прожектора;
- комплект кабелей, 1 шт.
Операторская
Доставка оборудования
Пуско-наладочные работы
Аттестация БК
Обучение персонала

553 000
2017- 2018 жылдар
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Техникалық peттеу және метрология комитеті
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік байланыс агенттігі
КО ЖК 57-тармағы
Жиыны:
553 000
3. Қырғыз Республикасының Экономика министрлігі жанындағы Стандарттау және метрология орталығының калибрлеу зертханалары үшін қажетті эталон жабдықтарының тізбесі
Эталондық қысым зертханасы

553 000
2017-2018 годы
Комитет технического регулирования и метрологии Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Государственное агентство связи при Правительстве Кыргызской Республики
пункт 57 ДК ТС
Итого:
553 000
3. Перечень необходимого эталонного оборудования для калибровочных лабораторий Центра по стандартизации и метрологии при Министерстве экономики Кыргызской Республики
Эталонная лаборатория давления

Шығыс дабылдары іркілісінің температуралық тұрақсыздығы кемінде 0,1 нс/oС (100 МГц)
Жұмыс температураларының диапазоны 5–50 0С
250С температура кезінде 98 %-ға дейін салыстырмалы ауа ылғалдылығы
Ауыспалы ток желісінен қуаттандыру
220 ± 22 В; 50 ± 1 Гц
тұрақты ток көзінен қуаттандыру 24 - 30 В
7 000
63.
Компаратор Ч7-12 (1 дана)
Кіріс дабылдарының жиілігі: 1МГц - 5МГц
Кіріс дабылының кернеуі: 0,5 В - 1,5 В
Кіріс дабылдары жиілігінің әрқилылығын көбейту коэффициенттері (N)
- 1 МГц
- 5 МГц
Барлық кірістердегі кіріс қарсылығы: 150 Ом
Тұтынатын қуаты: 15 В·А
Габариттер Ч7-12: 495х136х480 мм
1 000
64.
Электронды есептеу типіндегі жиілік өлшегіш Ч3-88 (1 дана)
«А», «С» кірістері бойынша жиілік өлшемінің диапазоны
Өлшенетін дабылдар түрі
Кез келген бойлықтағы синусоидалы және импульстік
Өлшенетін жиілік диапазоны
0,01 Гц - 200 МГц
Кіріс дабылдарының деңгейі:
синусоидалы
(импульстік тиімді мән)
0,02 - 10 В
0,05 - 10 В
«В» кірісі бойынша жиілік өлшемінің диапазоны
Өлшенетін дабылдар нысаны
Синусоидалы
Өлшенетін жиілік диапазоны
100 – 2 500 МГц
Кіріс дабылдарының деңгейі:
Жиілік диапазонында 100 – 1 200 МГц
1 жиілік диапазонында 1 200 – 2 500 МГц
0,03 – 1 В
0,03 – 20 мВ
Жиілікті өлшеу кезіндегі есептеу уақыты
А, С кірістері бойынша
1, 10, 102, 103, 104 мс
В кірісі бойынша
16•1, 16•10, 16•102, 16•103, 16•104 мс
«А», «С» кірістері бойынша дыбылдар кезеңі өлшемінің диапазоны
Синусоидалы дабыл үшін
5 – 100 с (200 МГц – 0,01 Гц)
Импульстік  дабыл үшін
10 – 100 с (100 МГц – 0,01 Гц)
Кіріс дабылдарының деңгейі (1 МОм кіріс):
Синусоидалды  дабыл үшін
Импульстік дабыл үшін
0,02 – 10 В
0,05 – 10 В
Жиілік қатынастарының өлшемі
1,0001 – 999999999 жиіліктері қатынасының диапазоны
А/С арналары мен С/А арналары
1,5 – 999999999 жиіліктері қатынасының диапазоны
В/С арналары
Кіріктірілген тірек генератор
Түрі
Кварцты, термостатталған
Жиіліктің нақты мәні
5 МГц
Жиілік тұрақсыздығы
30 тәулікте ±5*10-8, 12 айда±1*10-7
Жалпы сипаттамалары
Кіріс дабылының орталау кезеңдерінің саны
1, 10, 100, 1 000, 10 000
Уақыт белгілеу кезеңі
10-7, 10-6, 10-5, 10-4, 10-3
А, С кірістері бойынша импульс ұзақтығы өлшемінің диапазоны
1мкс – 100 с
Орталау арқылы импульс ұзақтығының өлшемі
10, 100, 1000, 10000 немесе сыртқы генератор белгілерін пайдалану арқылы
«Старт» және «Стоп» импульстерінің фронттары арасындағы А, С кірістері бойынша уақыт аралығы өлшемінің диапазоны
0,1 мкс – 100 с
А, С кірістері бойынша импульстік  дабылдың сіңіргіштігі өлшемінің диапазоны
1,000001 – 999999999
Интерфейс
USB
Индикация форматы
9 разряд
Қорек
(230±23) В, (50/60±1) Гц
Тұтынатын қуат
50 В · А
Габариттік өлшемдер (HxWxD)

Температурная нестабильность задержки выходных сигналов не более 0,1 нс/ oС (100 МГц)
Диапазон рабочих температур 5–50 0С
Относительная влажность воздуха при температуре 250С до 98 %
Питание от сети переменного тока 220 ± 22 В; 50 ± 1 Гц
от источника постоянного тока 24 - 30 В
7 000
63.
Компаратор Ч7-12 (1 шт.)
Частота входных сигналов: 1 МГц - 5 МГц
Напряжение входного сигнала: 0,5 В - 1,5 В
Коэффициенты умножения разности частот входных сигналов (N)
- 1 МГц
- 5 МГц
Входное сопротивление на всех входах: 150 Ом
Потребляемая мощность: 15 В·А
Габариты Ч7-12: 495х136х480 мм
1 000
64.
Частотомер электронносчетный тип Ч3-88 (1 шт.)
Диапазон измерения частот по входам «А», «С»
Форма измеряемых сигналов
Синусоидальная и импульсная любой полярности
Диапазон измеряемых частот
0,01 Гц - 200 МГц
Уровень входных сигналов:
синусоидальных (эффективное значение)
импульсных
0,02 - 10 В
0,05 - 10 В
Диапазон измерения частот по входу «В»
Форма измеряемых сигналов
Синусоидальная
Диапазон измеряемых частот
100 – 2 500 МГц
Уровень входных сигналов:
В диапазоне частот 100 – 1 200 МГц
В диапазоне частот 1 200 – 2 500 МГц
0,03 – 1 В
0,03 – 20 мВ
Время счета при измерении частоты
По входам А, С
1, 10, 102, 103, 104 мс
По входу В
16•1, 16•10, 16•102, 16•103, 16•104 мс
Диапазон измерения периода сигналов по входам «А», «С»
Для синусоидального сигнала
5 – 100 с (200 МГц – 0,01 Гц)
Для импульсного сигнала
10 – 100 с (100 МГц – 0,01 Гц)
Уровень входных сигналов (вход 1 МОм):
Для синусоидального сигнала
Для импульсного сигнала
0,02 – 10 В
0,05 – 10 В
Измерение отношения частот
В диапазоне отношения частот 1,0001 – 999999999
Каналов А/С и каналов С/А
В диапазоне отношения частот 1,5 – 999999999
Каналов В/С
Встроенный опорный генератор
Тип
Кварцевый, термостатированный
Номинальное значение частоты
5 МГц
Нестабильность частоты
±5*10-8 за 30 суток, ±1*10-7 за 12 месяцев
Общие характеристики
Число усредняемых периодов входного сигнала
1, 10, 100, 1 000, 10 000
Период меток времени
10-7, 10-6, 10-5, 10-4, 10-3
Диапазон измерения длительности импульсов по входам А, С
1мкс – 100 с
Измерение длительности импульсов с усреднением
10, 100, 1000, 10000 или с использованием внешнего генератора меток
Диапазон измерения интервала времени по входам А, С между фронтами импульсов «Старт» и «Стоп»
0,1 мкс – 100 с
Диапазон измерения скважности импульсного сигнала по входам А, С
1,000001 – 999999999
Интерфейс
USB
Формат индикации
9 разрядов
Питание
(230±23) В, (50/60±1) Гц
Потребляемая мощность
50 В · А
Габаритные размеры (HxWxD)

285х106х345 мм
Масса
4кг
Пайдалану шарттары:
Жұмыс температурасы
-10оС — +50оС
1 500
65.
Қондырылған опциясы бар жиіліктің рубидий стандарты 71 FLUKE 910R/071 (1 дана)
18 000
66.
Интернет арқылы дәл уақыт  дабылдарын қабылдау және беру жүйесі (1 дана)
ГНСС дабылдарын қабылдайтын жиілік диапазоны, МГц
1575…1610
Шығыс дабылдары
- импульстер ұзақтығы, мс
- кернеудің жоғарғы деңгейі («1» логикалық). В, кемінде
- кернеудің төменгі деңгейі («0» логикалық). В, кемінде
- уақыт пен күн туралы ақпарат беру кезеңі, с
400±10
5,0
Минус 5,0
1,0
UTC үйлесімді уақыт шкаласына 1 PPS шығыс импульсі фронты байланысының жол берілетін абсолютті кінәратының шектері, мкс
±35,0
50 000
67.
ДИАТЕСТ -4-Медициналық жабдықты (электрокардиографтарды) тексеруге арналған прецизиялық дабылдар генераторы (1 дана.)
Стандартты дабылдар
Синусоидалды, тік бұрышты, Үшбұрышты, тұрақты кернеу
Миографтарды тексеруге арналған дабылдардың түрлері
ЭМГ-2, ЭМГ-6, ЭМГ-9, ЭМГ-14,ЭМГ-18,ЭМГС, МТ-3, Декремент-тест, МН-1, МН-2.
Реографтарды тексеруге арналған дабылдардың түрлері
РГ-1
Электрокардиографтарды тексеруге арналған дабылдардың түрлері
ЭКГ, ЧСС1, ЧСС2, ЧСС3, СС4
Энцефалографтарды тексеруге арналған дабылдардың түрлері
ЭЭГ-7
1 МОм жүктеліміне шығыс дабылдарының Uрр кернеуі қарқынының мәнін белгілеу диапазоны
ЭКГ-ге 600 мВ дейін
ЭМГ-ге 50 мВ дейін
ЭЭГ-ге 1 мВ дейін
Жиілікті белгілеудің салыстырмалы кінәратының рұқсат етілетін шектері
450 Гц дейінгі жиілік Үшін 0,5 %
1000Гц дейінгі жиілік Үшін 1 %
1000 Гц көп жиілік үшін 2,5 %
Реографтар арнасы керілуінің ауыспалы құрауыш қарқынын белгілеу диапазондары
0,05- 10 Ом
Реографтардың тұрақты құрауыш арнасының мәндері
10 - 1000 Ом
5 000
68.
«ПРИЗМА» телефон қосылыстарын қалыптастырушы (1 дана)
Өлшеу арналарының саны – 8-ден 16-ға дейін;
Нөмір теру тәсілі – импульстік/жиілік;
Сөйлесу жай-күйінің ұзақтығы – 1 секундтан 3 сағатқа дейін, 0,1 с көп емес дәлдікпен
Компьютермен USB-шинасы бойынша немесе СОМ-порт арқылы байланыс;
Алынған нәтижелерді сақтау және басып шығару;
Қосылыстар циклограммаларының жазбасы және визуалдандыру;
Қосылыстарды аудиоиндикациялау мүмкіндігі
8 000
69.
«АМУЛЕТ» IP-қосылыстарын қалыптастырушы (1 дана)
ІР-қосылыстарды қалыптастыру мен олардың ұзақтығы өлшемінің диапазоны
(1-3600) с
ІР-қосылыстарды қалыптастыру мен олардың ұзақтығы ұлшемінің рұқсат етілетін абсолютті кінәратының шектері
±0,25 с
Ақпарат қалыптастыру және оның көлемін өлшеу диапазоны
100 байт - 10Мбайт
ІР-қосылыстардың ақпаратын қалыптастыру мен оның көлемін өлшеудің абсолютті кінәраты
± (30-100) байт
Аспаптың тоқтап қалуына орташа атқарымы, кемінде
5000 сағат
Аспап қызметінің орташа мерзімі кемінде
8 жыл

285х106х345 мм
Масса
4кг
Условия эксплуатации:
Рабочая температура
-100С — +500С
1 500
65.
Рубидиевый стандарт частоты со встроенной опцией 71
FLUKE 910R/071 (1 шт.)
18 000
66.
Система приема и передачи сигналов точного времени через интернет (1 шт.)
Частотный диапазон принимаемых сигналов ГНСС, МГц
1575…1610
Выходные сигналы
- длительность импульсов, мс
- верхний уровень напряжения (логический «1»). В, не менее
- нижний уровень напряжения (логический «0»). В, не более
- период выдачи информации о времени и дате, с
400±10
5,0
Минус 5,0
1,0
Пределы допускаемой абсолютной погрешности привязки фронта выходного импульса 1 PPS к шкале координированного времени UTC, мкс
±35,0
50 000
67.
ДИАТЕСТ -4-Прецизионный генератор сигналов для поверки медицинского оборудования (электрокардиографов) (1 шт.)
Стандартные сигналы
Синусоидальный, прямоугольный, треугольный, постоянное напряжение
Виды сигналов для поверки миографов
ЭМГ-2, ЭМГ-6, ЭМГ-9, ЭМГ-14,ЭМГ-18,ЭМГС, МТ-3, Декремент-тест, МН-1, МН-2.
Виды сигналов для поверки реографов
РГ-1
Виды сигналов для поверки электрокардиографов
ЭКГ, ЧСС1, ЧСС2, ЧСС3, ЧСС4
Виды сигналов для поверки энцефалографов
ЭЭГ-7
Диапазон установки значений размаха напряжения Uрр выходных сигналов на нагрузке 1 МОм
до 600 мВ на ЭКГ
до 50 мВ на ЭМГ
до 1 мВ на ЭЭГ
Пределы допускаемой относительной погрешности установки частоты
0,5 % для частот до 450 Гц включительно
1 % для частот до 1000 Гц включительно
2,5 % частот больше 1000 Гц
Диапазоны установки размаха переменной составляющей сопротивления канала реографов
0,05 - 10 Ом
Значения постоянной составляющей канала реографов
10 - 1000 Ом
5 000
68.
Формирователь телефонных соединений "ПРИЗМА" (1 шт.)
Количество измерительных каналов - от 8 до 16;
Способ набора номера – импульсный/частотный;
Длительность разговорного состояния – от 1 с до 3 ч, с точностью не более 0,1 с
Связь с компьютером по USB-шине или через СОМ-порт;
Хранение и печать полученных результатов;
Запись и визуализация циклограмм соединений;
Возможность аудиоиндикации соединений.
8 000
69.
Формирователь IP-соединений «АМУЛЕТ» (1 шт.)
Диапазон формирования и измерения длительности IP- соединений
(1-3600) с
Пределы допускаемой абсолютной погрешности формирования и измерения длительности IP-соединений
±0,25 с
Диапазон формирования и измерения количества информации
100 байт - 10 Мбайт
Абсолютная погрешность формирования и измерения количества информации IP-соединений
± (30-100) байт
Средняя наработка на отказ прибора, не менее
5000 часов
Средний срок службы прибора, не менее
8 лет

15 500
70.
МАДУ-1 Акустикалық ультрадыбыстық ұзындықтарының өлшемі (3 дана)
Бойлық және көлденең (ультрадыбыс түйінінің білігіне қатысты) бағыттардағы желілік өлшемдерін өлшеуге арналған көршілес жіп тәріздес нысаналар арасындағы қашықтықтарды көрсетудің номиналдық мәндері, мм
20
Көршілес нысаналар арасындағы қашықтықтарды көрсетудің салыстырмалы кінәратының рұқсат етілетін шектері, %
±0,5
Көлденең және бойлық рұқсат етуді бағалауға арналған топтық нысандардағы көршілес нысаналар арасындағы қашықтықтарды көрсететін номиналдық мәндері, мм

15 500
70.
Мера длин акустических ультразвуковая МАДУ-1 (3 шт.)
Номинальные значения воспроизводимых расстояний между соседними нитевидными мишенями, предназначенными для измерения линейных размеров в продольном и поперечном (относительно оси ультразвукового пучка) направлениях, мм
20
Пределы допускаемой относительной погрешности воспроизведения расстояний между соседними мишенями, %
±0,5
Номинальные значения воспроизводимых расстояний между соседними мишенями в группах мишеней, предназначенных для оценки поперечного и продольного разрешения, мм

0 5; 1,0; 2,0;3,0
Рұқсат етуді бағалау Үшін көршілес нысаналар арасындағы қашықтықтарды белгілеудің салыстырмалы кінәратының рұқсат етілетін шектері, %
0,5 мм Үшін
1,0 мм Үшін
2,0 мм Үшін
3,0 мм Үшін
Жіптәріздес нысаналардың диаметрі, мм
±0,12
12 000
71.
Ультрадыбыстық сәуле қуатының көшпелі өлшеуіштері: ИМУ-4ПМ (0,05…3 Вт) және ИМУ-4ПМ-01 (0,1…12 Вт), «НПЦентр» ЖАО, Мәскеу; (3 дана)
Өлшенетін қуат:
0,05-ден 3 Вт-ға дейін (ИМУ-4ПМ орындау) – УДЗ жабдығын, сондай-ақ УДТ бақылау;

0,5; 1,0; 2,0; 3,0
Пределы допускаемой относительной погрешности задания расстояний между соседними мишенями для оценки разрешения, %
для 0,5 мм
±20
для 1,0 мм
±15
для 2,0 мм
±7
для 3,0 мм
± 3
Диаметр нитевидных мишеней, мм
±0,12
12 000
71.
Переносные измерители мощности ультразвукового излучения: ИМУ-4ПМ (0,05…3 Вт) и ИМУ-4ПМ-01 (0,1…12 Вт), ЗАО “НПЦентр”, Москва; (3 шт.)
Измеряемая мощность:
от 0,05 до 3 Вт (исполнение ИМУ-4ПМ) – контроль оборудования УЗИ, а также УЗТ;

0,1-ден 12 Вт-ға дейін (ИМУ-4ПМ-01 орындау) –УДТ аппараттарын бақылау.
өлшемдерінің негізгі салыстырмалы кінәраттарының шектері, %:
= ±(7 + 0,3/P) ИМУ-4ПМ орындау үшін;
= ±(7 + 1,5/P) ИМУ-4ПМ-01 орындау үшін,
мұнда Р – өлшенген қуат, Вт.
1 мм нысананың орын ауыстыруын есептеу шәкілінің рұқсат етілетін қабілеті.
Сезімталдығы кем дегенде:
ИМУ-4ПМ орындау үшін 25 мм/Вт;
ИМУ-4МП-01 орындау үшін 10 мм/Вт.
Сыналатын датчиктің (сәуле шашқыштың) жұмыс бетінің барынша көп мөлшері 60 мм.

от 0,1 до 12 Вт (исполнение ИМУ-4ПМ-01) – контроль аппаратов УЗТ.
Пределы основной относительной погрешности измерений о, %:
о = ±(7 + 0,3/P) для исполнения ИМУ-4ПМ;
о = ±(7 + 1,5/P) для исполнения ИМУ-4ПМ-01,
где Р – измеренная мощность, Вт.
Разрешающая способность шкалы отсчета перемещения мишени 1 мм.
Чувствительность не менее:
25 мм/Вт для исполнения ИМУ-4ПМ;
10 мм/Вт для исполнения ИМУ-4МП-01.
Максимальный размер рабочей поверхности испытуемого датчика (излучателя) 60 мм.