Ақмола облысындағы ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жекелеген жер учаскелерін босалқы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 11 қарашадағы № 699 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 13-бабына және «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» 2006 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли запаса в Акмолинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2016 года № 699
В соответствии со статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 7 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «Об особо охраняемых природных территориях» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Ақмола облысы Бурабай ауданындағы «Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының «Бурабай» мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi» мемлекеттiк мекемесiнің жалпы алаңы 233,0 гектар жері ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жері санатынан босалқы жер санатына ауыстырылсын.
2. Ақмола облысының әкімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесін «Бурабай даму» жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне беруді қамтамасыз етсін.

1. Перевести земли государственного учреждения «Государственный национальный природный парк «Бурабай» Управления Делами Президента Республики Казахстан» общей площадью 233,0 гектара в Бурабайском районе Акмолинской области из категории земель особо охраняемых природных территорий в категорию земель запаса согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Акмолинской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить предоставление товариществу с ограниченной ответственностью «Бурабай даму» земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления.

3. «Бурабай даму» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерін босалқы жерге ауыстыруға байланысты Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес орман шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын республикалық бюджеттiң кiрiсiне өтесiн.
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

3. Товариществу с ограниченной ответственностью «Бурабай даму» в связи с переводом земель особо охраняемых природных территорий в земли запаса в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства.
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.