"Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қазандағы № 980 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 732 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингі» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қазандағы № 980 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен құрамына қосымшаға сәйкес «Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингі» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамдағы мемлекеттік органдардың өкілдерін сайлауды қамтамасыз етсін.»;
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  Б.Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 24 қарашадағы
№ 732 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 қазандағы
№ 980 қаулысына
қосымша
«Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингі»
акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына
сайланатын мемлекеттік органдардың өкілдері
Абаев
Дәурен Әскербекұлы
-
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі
Әбілқасымова
Мәдина Ерасылқызы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Кадюков
Николай Викторович
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының орынбасары
Жахметова
Жанат Зәрубекқызы
-
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Ақпараттандыру департаменті директорының орынбасары

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 980 "О составе совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2016 года № 732
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 980 «О составе совета директоров акционерного общества «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде» следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Министерству информации и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание представителей государственных органов в состав совета директоров акционерного общества «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде» в составе согласно приложению.»;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 ноября 2016 года № 732
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 октября 2008 года № 980
Представители государственных органов для избрания в
состав совета директоров акционерного общества
«Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде»
Абаев Даурен Аскербекович
-
Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
Абылкасымова Мадина Ерасыловна
-
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
Кадюков Николай Викторович
-
заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Жахметова Жанат Зарубековна
-
заместитель директора Департамента информатизации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан