Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 734 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Заңнамада белгіленген тәртіппен республикалық мүлік «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» акционерлік қоғамының;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес «Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды заңнамада белгіленген тәртіппен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  Б.Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 24 қарашадағы
№ 734 қаулысына
1-қосымша
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың
қазақстандық орталығы» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге
республикалық меншіктен берілетін мүліктің
тізбесі
Р/с
Мүлік атауы
Орналасқан жері
Ескертпе
1
2
3
4
1.
құрылысы аяқталмаған объекті
Астана қаласы, Есіл ауданы, Тұран даңғылы
алаңы 5228,72 шаршы метр, жер учаскесінің алаңы 0,5 гектар
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 24 қарашадағы
№ 734 қаулысына
2-қосымша
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау
институты» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге
республикалық меншіктен берілетін мүліктің
тізбесі
Р/с
Мүлік атауы
Орналасқан жері
Ескертпе
1
2
3
4
1.
құрылысы аяқталмаған объекті
Алматы қаласы Әуезов ауданы № 3 шағын ауданы, Ұлықбек көшесінен оңтүстікке, Сайын көшесінен шығысқа қарай
алаңы 3110 шаршы метр, жер учаскесінің алаңы 0,2002 гектар

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2016 года № 734
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество с баланса государственного учреждения «Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства национальной экономики Республики Казахстан» в оплату акций:
1) акционерного общества «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства» согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) акционерного общества «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры» согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 ноября 2016 года № 734
Перечень имущества, передаваемого из республиканской
собственности в оплату акций акционерного общества
«Казахстанский центр модернизации и развития
жилищно-коммунального хозяйства»
№ п/п
Наименование имущества
Месторасположение
Примечание
1
2
3
4
1.
Незавершенный строительством объект
город Астана, район Есиль, проспект Туран
площадь 5228,72 квадратных метров, площадь земельного участка 0,5 гектар
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 ноября 2016 года № 734
Перечень имущества, передаваемого из республиканской
собственности в оплату акций акционерного общества
«Казахский научно-исследовательский и проектный институт
строительства и архитектуры»
№ п/п
Наименование имущества
Месторасположение
Примечание
1
2
3
4
1.
Незавершенный строительством объект
город Алматы, Ауэзовский район, микрорайон № 3, южнее улицы Улугбека, восточнее улицы Саина
площадь 3110 квадратных метров, площадь земельного участка 0,2002 гектар