Республикалық мүлікті "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 789 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік жекешелендіру комитетімен және «Азық-түлік келісім шарт корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                         Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 789 қаулысына
қосымша
«ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының
акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүлік
Р/с
Мүліктің атауы
1
2
1.
679383,892 тонна көлеміндегі 1-3 сыныпты Triticum aestivum L бидайының астығы
2.
1265549982,42 теңге сомасына талап ету құқығы

О передаче республиканского имущества в оплату акций акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2016 года № 789
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в оплату акций акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» республиканское имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акционерным обществом «Национальная компания «Продовольственная контрактная корпорация» (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2016 года № 789
Республиканское имущество, передаваемое в оплату акций
акционерного общества «Национальный управляющий холдинг
«КазАгро»
№ п/п
Наименование имущества
1
2
1.
Зерно пшеницы Triticum aestivum L.1-3 классы в объеме 679382,892 тонн
2.
Права требования на сумму 1265549982,42 тенге