"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 816 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 4-5-6, 23-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттік көрсетiлетiн қызметтер тiзiлiмiнде:
реттік нөмірі 3-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әскерге шақырылғандарға шақыру учаскелеріне тіркеу туралы куәліктер және куәліктердің телнұсқаларын беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 4-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Запастағы офицерлерге әскери билеттер (әскери билеттердің орнына уақытша куәліктер) және олардың телнұсқаларын беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 5-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Запастағы сарбаздарға, сержанттарға әскери билеттер (әскери билеттердің орнына уақытша куәліктер) және олардың телнұсқаларын беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 6-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 7-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Сотталғандығы болуы не болмауы туралы анықтама беру";
реттік нөмірлері 9, 10-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2016 года № 816. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. п. 2.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 4-5-6, ст. 23) следующие изменения и дополнения:
в реестре государственных услуг, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 3:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача призывникам удостоверений о приписке к призывным участкам и дубликатов удостоверений";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Местные органы военного управления МО";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 4:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача военных билетов и их дубликатов (временных удостоверений взамен военных билетов) офицерам запаса";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Местные органы военного управления МО";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 5:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача военных билетов и их дубликатов (временных удостоверений взамен военных билетов) солдатам, сержантам запаса";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Местные органы военного управления МО";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 6, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 7, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача справки о наличии либо отсутствии судимости";
в строках, порядковые номера 9, 10, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірлері 11, 13, 13-1-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 13-2-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ҚР БП Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті және оның аумақтық органдары";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 13-3-жолмен толықтырылсын:
"
13-3
00
10
10
16
Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге тұрақты тұру үшін шығатын азаматтарға анықтамалар беру
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 25-жол алып тасталсын;

в строках, порядковые номера 11, 13, 13-1, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 13-2, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет по правовой статистике и специальным учетам ГП РК и его территориальные органы";
дополнить строкой, порядковый номер 13-3, следующего содержания:
"
13-3
00101016
Выдача справок гражданам, выезжающим за пределы Республики Казахстан на постоянное местожительство
Физические лица
МО
Местные органы военного управления МО
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 25, исключить;

реттік нөмірі 27-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 38-2-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 38-3, 38-4-жолдармен толықтырылсын:
"
38-3
00
20
30
08
Қазақстан Республикасының визаларын беру бойынша қабылдаушы тұлғалардың шақыруларын қабылдау және келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
38-4
00
20
30
09
Қайтып оралуға куәлікті ресімдеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республикасы-ның шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республикасы-ның шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 40-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мерзімді баспасөз басылымдарын, ақпараттық агенттіктерді және желілік басылымдарды есепке қою немесе қайта есепке алу";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АКМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АКМ Байланыс, ақпараттандыру және БАҚ саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 41-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке қою, қайта есепке қою";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АКМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АКМ Байланыс, ақпараттандыру және БАҚ саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті";
реттік нөмірі 45-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 48-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 81, 96, 97, 99, 100-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 139-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Сот-медициналық, сот-психиатриялық, сот-наркологиялық сарапшыларды аттестаттау";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині, Әділетминінің "Сот медицина орталығы" РМҚК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 140-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Сот-медициналық, сот-психиатриялық және сот-наркологиялық сараптамалардың белгілі түрін жүргізу құқығына біліктілік беру";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині, Әділетминінің "Сот медицина орталығы" РМҚК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 143, 147-жолдар алып тасталсын;

в строке, порядковый номер 27, графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
в строке, порядковый номер 38-2, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
дополнить строками, порядковые номера 38-3, 38-4, следующего содержания:
"
38-3
00203008
Прием и согласование приглашений принимающих лиц по выдаче виз Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
38-4
00203009
Оформление свидетельства на возвращение
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 40:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Постановка на учет или переучет периодических печатных изданий, информационных агентств и сетевых изданий";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИК";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственного контроля в области связи, информатизации и СМИ МИК";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 41:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Постановка на учет, переучет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Республики Казахстан";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИК";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственного контроля в области связи, информатизации и СМИ МИК";
в строке, порядковый номер 45, графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
строку, порядковый номер 48, исключить;
в строках, порядковые номера 81, 96, 97, 99, 100, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 139:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Аттестация судебно-медицинских, судебно-психиатрических, судебно-наркологических экспертов";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЮ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МЮ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МЮ, РГКП "Центр судебной медицины" МЮ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 140:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Присвоение квалификации на право производства определенного вида судебно-медицинской, судебно-психиатрической и судебно-наркологической экспертиз";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЮ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МЮ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МЮ, РГКП "Центр судебной медицины" МЮ, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 143, 147, исключить;

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 153-2, 153-3-жолдармен толықтырылсын:
"
153-2
00
60
20
23
Денсаулық сақтау саласындағы ұлттық холдингте және оның еншілес ұйымдарында, сондай-ақ Назарбаев Университетінде немесе оның медициналық ұйымдарында, Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының медициналық ұйымдарында кәсіптік медициналық қызметті жүзеге асыруға шақырылған тұлғаларды қоспағанда, шетелдік мамандарды клиникалық практикаға жіберу
Жеке тұлға
лар
ДСӘДМ
ДСӘДМ МФҚБК аумақтық департаменттері
ДСӘДМ МФҚБК аумақтық департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде

дополнить строками, порядковые номера 153-2, 153-3, следующего содержания:
"
153-2
00602023
Допуск иностранных специалистов к клинической практике, за исключением лиц, приглашенных к осуществлению профессиональной медицинской деятельности в Национальном холдинге в области здравоохранения и его дочерних организациях, а также Назарбаев Университете или его медицинских организациях, медицинских организациях Управления Делами Президента Республики Казахстан
Физические лица
МЗСР
Территориальные департаменты ККМФД МЗСР
Территориальные департаменты ККМФД МЗСР
Бесплатно
Бумажная

153-3
00602024
Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың қауіпсіздігі, тиімділігі мен сапасы туралы қорытынды беру
Жеке және заңды тұлға
лар
ДСӘДМ
"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
Ақылы
Қағаз түрінде
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 163-1-жолмен толықтырылсын:
"
163-1
00604004
Алдын ала міндетті медициналық қарап тексеруден өту
Жеке тұлғалар
ДСӘДМ
Медициналық ұйымдар
Медициналық ұйымдар
Ақылы
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 164-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 165-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысуға жолдамалар беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықты жұмыспен қамту орталығы" МҚМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықты жұмыспен қамту орталығы" МҚМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 166-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 166-1-жолмен толықтырылсын:
"
166-1
00702002
Өз бетінше жұмысқа орналасуы үшін шетелдікке немесе азаматтығы жоқ адамға біліктілігінің сәйкестігі туралы анықтама беру
Жеке тұлға
лар
ДСӘДМ
ДСӘДМ
ДСӘДМ
Тегін
Қағаз түрінде
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 171-1-жолмен толықтырылсын:
"
171-1
00703006
Инфляцияның деңгейін ескере отырып, нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сомасы мен зейнетақы жинақтарының сомасы арасындағы айырма төлемі
Жеке тұлға
лар
ДСӘДМ
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 178-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО ауылдық аумақтарды дамыту саласындағы уәкiлеттi органдары";
реттік нөмірі 178-2-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 190-1, 190-2-жолдармен толықтырылсын:
"
190-1
00706005
Жұмыс іздеп жүрген адамдарды тіркеу
Жеке тұлғалар
ДСӘДМ
"Халықты жұмыспен қамту орталығы" МҚМ
"Халықты жұмыспен қамту орталығы" МҚМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы"
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

153-3
00602024
Выдача заключения о безопасности, эффективности и качестве лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
Физические и юридические лица
МЗСР
РГП на ПХВ "Национальный центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники"
РГП на ПХВ "Национальный центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники"
Платно
Бумажная
";
дополнить строкой, порядковый номер 163-1, следующего содержания:
"
163-1
00604004
Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров
Физические лица
МЗСР
Медицинские организации
Медицинские организации
Платно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 164, исключить;
в строке, порядковый номер 165:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача направлений лицам на участие в активных мерах содействия занятости";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КГУ "Центр занятости населения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КГУ "Центр занятости населения", веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 166:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, либо в рамках внутрикорпоративного перевода";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
дополнить строкой, порядковый номер 166-1, следующего содержания:
"
166-1
00702002
Выдача справки иностранцу или лицу без гражданства о соответствии квалификации для самостоятельного трудоустройства
Физические лица
МЗСР
МЗСР
МЗСР
Бесплатно
Бумажная
";
дополнить строкой, порядковый номер 171-1, следующего содержания:
"
171-1
00703006
Выплата разницы между суммой фактически внесенных обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов с учетом уровня инфляции и суммой пенсионных накоплений
Физические лица
МЗСР
Государственная корпорация
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 178, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, уполномоченные органы в области развития сельских территорий МИО районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 178-2, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
дополнить строками, порядковые номера 190-1, 190-2, следующего содержания:
"
190-1
00706005
Регистрация лиц, ищущих работу
Физические лица
МЗСР
КГУ "Центр занятости населения"
КГУ "Центр занятости населения", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

190-2
00706006
Жұмыссыз ретінде жұмыс іздеп жүрген адамдарды тіркеу
Жеке тұлға
лар
ДСӘДМ
"Халықты жұмыспен қамту орталығы" МҚМ
"Халықты жұмыспен қамту орталығы" МҚМ
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 205-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті";
реттік нөмірі 206-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсiптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің оқулық басылымдары бойынша авторларға және авторлар ұжымына сараптамалық қорытынды беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті";
реттік нөмірі 221-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 222-5-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ересектерге педагог кадрлардың біліктілігін арттыру бойынша қосымша білім беруді ұсыну";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 222-6, 222-7-жолдармен толықтырылсын:
"
222-6
00803022
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуды аяқтамаған адамдарға анықтама беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
222-7
00803023
Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация
Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 228-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 231-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Сот-сараптама қызметімен, оның ішінде сот-медициналық, сот-наркологиялық және сот-психиатриялық сараптамалармен айналысуға арналған лицензия беру";
реттік нөмірі 259-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО, "Даму" КДҚ" АҚ";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 262-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Назарбаев Университеті" ДБҰ, "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Назарбаев Университеті" ДБҰ, "Даму" КДҚ" АҚ, "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы";
реттік нөмірі 264-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 267-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықаралық автомобильмен тасымалдауды жүзеге асыруға рұқсат беру туралы куәлік және автокөлік құралына рұқсат карточкасын беру";
реттік нөмірі 268-жол алып тасталсын;

190-2
00706006
Регистрация лиц, ищущих работу, в качестве безработного
Физические лица
МЗСР
КГУ "Центр занятости населения"
КГУ "Центр занятости населения"
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 205, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет по контролю в сфере образования и науки МОН";
в строке, порядковый номер 206:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача экспертного заключения авторам и авторскому коллективу на учебные издания дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего и послевузовского образования";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет по контролю в сфере образования и науки МОН";
в строке, порядковый номер 221, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 222-5, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление дополнительного образования для взрослых по повышению квалификации педагогических кадров";
дополнить строками, порядковые номера 222-6, 222-7, следующего содержания:
"
222-6
00803022
Выдача справки лицам, не завершившим высшее и послевузовское образование
Физические лица
МОН
Организации высшего и послевузовского образования
Организации высшего и послевузовского образования
Бесплатно
Бумажная
222-7
00803023
Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг
Физические лица
МОН
Психолого-медико-педагогическая консультация
Психолого-медико-педагогическая консультация
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 228, исключить;
в строке, порядковый номер 231, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на занятие судебно-экспертной деятельностью, в том числе судебно-медицинской, судебно-наркологической и судебно-психиатрической экспертизами";
в строке, порядковый номер 259:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, АО "ФРП "Даму";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
в строке, порядковый номер 262:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АОО "Назарбаев Университет", Национальная палата предпринимателей "Атамекен"";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АОО "Назарбаев Университет", АО "ФРП "Даму", Национальная палата предпринимателей "Атамекен";
в строке, порядковый номер 264, графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы";
в строке, порядковый номер 267, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача удостоверения о допуске к осуществлению международных автомобильных перевозок и карточки допуска на автотранспортные средства";
строку, порядковый номер 268, исключить;

реттік нөмірі 280-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 301-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 308-1-жолмен толықтырылсын:
"
308-1
01104009
Халықаралық қатынаста жолаушыларды және багажды автомобильмен тасымалдауды тұрақты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының тасымалдаушыларына шет мемлекеттің аумағына (аумағынан) кіруге (кетуге) рұқсат беру
Жеке тұлға
лар
ИДМ
ИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
ИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Ақылы
Қағаз тү
рінде
";
реттік нөмірлері 309, 310, 311-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірлері 312, 313-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 314, 319-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 321-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Қоршаған ортаны қорғау ақпараттық-талдамалық орталығы" РМК";
реттік нөмірі 323-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Су объектілерінде, су қорғау аймақтары мен белдеулерінде кәсіпорындар мен басқа да құрылыстарды орналастыруды, сондай-ақ құрылыс және басқа да жұмыстарды жүргізу шарттарын келісу";
реттік нөмірі 324, 326, 327-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 328-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Арнайы су пайдалануға арналған рұқсат";
реттік нөмірі 331-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 334-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 335-1-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тіркеу шифрларын беру үшін бөгеттердің қауіпсіздігі декларациясын тіркеу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары";
реттік нөмірі 337-жол алып тасталсын;

в строке, порядковый номер 280, графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
строку, порядковый номер 301, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 308-1, следующего содержания:
"
308-1
01104009
Выдача разрешения на въезд (выезд) на территорию (с территории) иностранного государства перевозчикам Республики Казахстан, осуществляющим регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в международном сообщении
Физические лица
МИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИР
Платно
Бумажная
";
в строках, порядковые номера 309, 310, 311:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строках, порядковые номера 312, 313:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МЭ, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МЭ, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭ, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 314, 319, исключить;
в строке, порядковый номер 321, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, РГП "Информационно-аналитический центр охраны окружающей среды";
в строке, порядковый номер 323, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Согласование размещения предприятий и других сооружений, а также условий производства строительных и других работ на водных объектах, водоохранных зонах и полосах";
строки, порядковые номера 324, 326, 327 исключить;
в строке, порядковый номер 328, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Разрешение на специальное водопользование";
в строке, порядковый номер 331:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения";
в строке, порядковый номер 334, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения Комитета геологии и недропользования МИР";
в строке, порядковый номер 335-1:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Регистрация декларации безопасности плотины для присвоения регистрационных шифров";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МСХ";
строку, порядковый номер 337, исключить;

реттік нөмірі 341-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 346-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының ішкі нарығында сауда үшін бекіре тұқымдас балық түрлері уылдырығының таңбасын беру";
реттік нөмірлері 349, 352, 362-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 365-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Экспорты лицензияның негізінде (лицензиясыз) жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда), бағалы металдардың сынықтарын және қалдықтарын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелу кезінде мемлекеттік бақылау актісін беру";
реттік нөмірі 366-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Экспорты лицензияның негізінде (лицензиясыз) жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдары қоспағанда), бағалы металдардың сынықтарын және қалдықтарын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерге Қазақстан Республикасының аумағынан әкету кезінде мемлекеттік бақылау және құнын бағалау актісін беру";
реттік нөмірлері 372, 377-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 378-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірлері 383, 384-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірлері 399, 403, 406-1, 406-2, 406-5, 406-6, 406-7-жолдардың
7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 406-9, 406-10-жолдармен толықтырылсын:
"
406-9
01301039
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
406-10
01301040
Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 411-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астық қолхаттарын шығару арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру";
реттік нөмірлері 417, 418, 420, 421, 423, 424-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 425-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электр және энергия қондырғыларының техникалық жай-күйі мен оларды пайдалану қауіпсіздігін бақылау үшін электр және жылу энергиясын өндіруді, беруді және бөлуді жүзеге асыратын ұйымдар басшыларының, мамандарының техникалық пайдалану қағидаларын және қауіпсіздік қағидаларын білуін біліктілік тексеру";

в строке, порядковый номер 341, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 346, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача марки икры осетровых видов рыб для торговли на внутреннем рынке Республики Казахстан";
строки, порядковые номера 349, 352, 362, исключить;
в строке, порядковый номер 365, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача акта государственного контроля при ввозе на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз, драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии)";
в строке, порядковый номер 366, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача акта государственного контроля и оценки стоимости при вывозе с территории Республики Казахстан в страны, не входящие в Евразийский экономический союз, драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии)";
в строках, порядковые номера 372, 377, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 378:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строки, порядковые номера 383, 384, исключить;
в строках, порядковые номера 399, 403, 406-1, 406-2, 406-5, 406-6, 406-7, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
дополнить строками, порядковые номера 406-9, 406-10, следующего содержания:
"
406-9
01301039
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
Юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны и Алматы
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
406-10
01301040
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны и Алматы
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 411, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок";
строки, порядковые номера 417, 418, 420, 421, 423, 424, исключить;
в строке, порядковый номер 425, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Квалификационная проверка знаний правил технической эксплуатации и правил безопасности у руководителей, специалистов организаций, осуществляющих производство, передачу и распределение электрической и тепловой энергии, для контроля технического состояния и безопасности эксплуатации электро- и энергоустановок";

мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлері 425-1, 425-2-жолдармен толықтырылсын:
"
425-1
01401012
Энергия аудиторларына кандидаттарды аттестаттау
Жеке тұлғалар
ИДМ
ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
425-2
01 40 10 13
Атом энергиясы пайдаланылатын объектілерде жұмыс істейтін персоналды аттестаттау
Жеке тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 429 жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Сәйкестікті растау, тауардың шығарылған елін, Кеден одағы тауарының немесе шетел тауарының мәртебесін айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторды аттестаттау";
реттік нөмірлері 434, 435, 436, 437, 438, 439-жолдардың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 440-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ядролық және радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге жауапты персоналды арнайы даярлау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 443 жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды (азаматтықты қоспағанда) әзірлеу, өндіру, сатып алу, өткізу, сақтау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлері 449-1, 449-2-жолдармен толықтырылсын:
"
449-1
01403023
Ядролық, радиациялық, ядролық физикалық қауіпсіздік сараптамасын жүргізу құқығына ұйымдарды аккредиттеу
Заң
ды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
Тегін
Қағаз түрінде
449-2
01 40 30 24
Көліктік қаптама комплектілерінің конструкциясын бекіту, сондай-ақ басқа елдердің уәкілетті органдары бекіткен Қазақстан Республикасының аумағында оларға сертификаттар-рұқсаттар күшін қолдану
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетика
лық қадағалау мен бақылау комитетi
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 454-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстандық индустрияны дамыту институты" АҚ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстандық индустрияны дамыту институты" АҚ" және кәсіпкерлерге қызмет көрсету орталықтары";
реттік нөмірлері 457, 458, 459, 460, 461-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 463-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 468-жол алып тасталсын;

дополнить строками, порядковые номера 425-1, 425-2, следующего содержания:
"
425-1
01401012
Аттестация кандидатов в энергоаудиторы
Физические лица
МИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР
Бесплатно
Электронная/бумажная
425-2
01401013
Аттестация персонала, занятого на объектах использования атомной энергии
Физические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 429, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Аттестация эксперта-аудитора по подтверждению соответствия, определению страны происхождения товара, статуса товара Таможенного союза или иностранного товара";
в строках, порядковые номера 434, 435, 436, 437, 438, 439, графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 440:
в графе 3:
внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 443, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, приобретению, реализации, хранению взрывчатых и пиротехнических (за исключением гражданских) веществ и изделий с их применением";
дополнить строками, порядковые номера 449-1, 449-2, следующего содержания:
"
449-1
01403023
Аккредитация организаций на право проведения экспертизы ядерной, радиационной, ядерной физической безопасности
Юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Бесплатно
Бумажная
449-2
01403024
Утверждение конструкций транспортных упаковочных комплектов, а также распространение действия сертификатов-разрешений на них, утвержденных уполномоченными органами других стран, на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 454:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АО "Казахстанский институт развития индустрии";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АО "Казахстанский институт развития индустрии" и центры обслуживания предпринимателей";
строки, порядковые номера 457, 458, 459, 460, 461, исключить;
в строке, порядковый номер 463, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 468, исключить;

реттік нөмірлері 469, 470, 471-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 472-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 473-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 474-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұнай және газ саласындағы тау-кен өндірістерін (көмірсутек шикізаты), мұнай-химия өндірістерін жобалауға (технологиялық) және (немесе) пайдалануға, магистральдық газ құбырларын, мұнай құбырларын, мұнай өнімдері құбырларын пайдалануға лицензия беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 475-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірлері 476, 477-жолдардың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 488-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 491-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 505-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ислам банктері жүзеге асыратын банктік және өзге операцияларды жүргізуге арналған лицензияны беру";
реттік нөмірі 506-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Банктің және (немесе) банк холдингінің еншілес ұйым құруына немесе сатып алуына және (немесе) банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуына рұқсат беру";
реттік нөмірі 507-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 515-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша сақтандыру қызметін жүзеге асыруға немесе исламдық сақтандыру қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру";
реттік нөмірі 516- жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметін немесе исламдық сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру";

в строках, порядковые номера 469, 470, 471:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
строку, порядковый номер 472 исключить;
в строке, порядковый номер 473:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 474:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на проектирование (технологическое) и (или) эксплуатацию горных производств (углеводородное сырье), нефтехимических производств, эксплуатацию магистральных газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов в сфере нефти и газа";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 475:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строках, порядковые номера 476, 477, графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 488, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 491:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 505, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на проведение банковских и иных операций, осуществляемых исламскими банками";
в строке, порядковый номер 506, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на создание или приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации и (или) значительное участие банка и (или) банковского холдинга в уставном капитале организаций";
строку, порядковый номер 507, исключить;
в строке, порядковый номер 515, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на осуществление страховой деятельности или право осуществления исламской страховой деятельности по отрасли "страхование жизни";
в строке, порядковый номер 516, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на право осуществления страховой (перестраховочной) деятельности или исламской страховой (перестраховочной) деятельности по отрасли "общее страхование";

реттік нөмірі 517- жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген және сақтандырудың жекелеген сыныптары болып табылатын міндетті сақтандырудың түрлеріне немесе Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген және сақтандырудың жекелеген сыныптары болып табылатын міндетті сақтандырудың түрлері бойынша исламдық сақтандыру қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру";
реттік нөмірі 518- жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қайта сақтандыру жөніндегі қызметке немесе исламдық қайта сақтандыру жөніндегі қызметті жүзеге асыру құқығына лицензия беру";
реттік нөмірлері 525-1, 525-2, 525-3, 525-4, 526-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 529-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржы ұйымдарының, банк, сақтандыру холдингтерінің, "Сақтандыру төлемдеріне кепілдік беру қоры" акционерлік қоғамының басшы қызметкерлерін тағайындауға (сайлауға) келісім беру";
реттік нөмірі 530-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 537-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Кредиттік тарихтардың деректер базасын басқару жүйесін кредиттік бюроның өнеркәсіптік пайдалануына енгізу актісін беру";
реттік нөмірі 539-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 540-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Кредиттік бюро қызметін жүзеге асыру құқығына рұқсат және кредиттік тарихтардың деректер базасын, пайдаланылатын ақпараттық жүйелерді қорғау және олардың сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі кредиттік бюроға және үй-жайларға қойылатын талаптарға кредиттік бюроның сәйкестігі туралы актіні беру";
реттік нөмірлері 543, 544-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 547-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰБ-ның аумақтық филиалдары";
реттік нөмірлері 550, 551, 553-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 553-1-жолмен толықтырылсын:
"
553-1
01704029
Кредит тарихын қалыптастыру және оларды пайдалану жүйесіне қатысушыларға қойылатын талаптарға сәйкестік туралы актіні беру (кредит тарихы субъектісін қоспағанда)
Заңды тұлға
лар
ҰБ
ҰБ
ҰБ
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 559, 560-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендер";
реттік нөмірі 561-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 562-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Алматы және Астана қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендер";

в строке, порядковый номер 517, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на виды обязательного страхования, установленные законами Республики Казахстан и являющиеся отдельными классами страхования, или право осуществления исламской страховой деятельности по видам обязательного страхования, установленным законами Республики Казахстан и являющимся отдельными классами страхования";
в строке, порядковый номер 518, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на деятельность по перестрахованию или право осуществления деятельности по исламскому перестрахованию";
строки, порядковые номера 525-1, 525-2, 525-3, 525-4, 526, исключить;
в строке, порядковый номер 529, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача согласия на назначение (избрание) руководящих работников финансовых организаций, банковских, страховых холдингов, акционерного общества "Фонд гарантирования страховых выплат";
строку, порядковый номер 530, исключить;
в строке, порядковый номер 537, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача акта ввода системы управления базы данных кредитных историй в промышленную эксплуатацию кредитного бюро";
строку, порядковый номер 539, исключить;
в строке, порядковый номер 540, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на право осуществления деятельности кредитного бюро и акта о соответствии кредитного бюро требованиям, предъявляемым к кредитному бюро по защите и обеспечению сохранности базы данных кредитных историй, используемых информационных систем и помещений";
строки, порядковые номера 543, 544, исключить;
в строке, порядковый номер 547, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные филиалы НБ";
строки, порядковые номера 550, 551, 553, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 553-1, следующего содержания:
"
553-1
01704029
Выдача акта о соответствии требованиям, предъявляемым к участникам системы формирования кредитных историй и их использования (за исключением субъекта кредитной истории)
Юридические лица
НБ
НБ
НБ
Беспла тно
Бумажная
";
в строках, порядковые номера 559, 560, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни";
строку, порядковый номер 561, исключить;
в строке, порядковый номер 562, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни";

реттік нөмірі 563- жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті";
реттік нөмірі 572-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Алматы және Астана қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендер";
реттік нөмірі 573-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын әзірлеу, жасау, жөндеу, сату, коллекцияға жинау, экспонаттау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру";
реттік нөмірі 574- жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, жасау, сату, пайдалану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру";
реттік нөмірі 578- жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру";
реттік нөмірі 579- жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын шифрлау (криптографиялық) құралдарын әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру";
реттік нөмірі 584-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 587-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 588-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды сатып алуға, сақтауға рұқсаттар беру";
реттік нөмірі 601-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 607, 608-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
реттік нөмірлері 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623-жолдардың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ";
реттік нөмірі 624-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірлері 625, 625-1-жолдардың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ";
реттік нөмірі 625-2-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";

в строке, порядковый номер 563, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет государственных доходов МФ";
в строке, порядковый номер 572, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни";
в строке, порядковый номер 573, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, коллекционированию, экспонированию гражданского и служебного оружия и патронов к нему";
в строке, порядковый номер 574, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, торговле, использованию гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением";
в строке, порядковый номер 578, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами";
в строке, порядковый номер 579, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит шифровальных (криптографических) средств, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами";
в строке, порядковый номер 584, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 587, исключить;
в строке, порядковый номер 588, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на приобретение, хранение гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением";
строку, порядковый номер 601, исключить;
в строках, порядковые номера 607, 608, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы";
в строках, порядковые номера 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, графу 5 изложить в следующей редакции:
"МСХ";
в строке, порядковый номер 624:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МСХ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строках, порядковые номера 625, 625-1, графу 5 изложить в следующей редакции:
"МСХ";
в строке, порядковый номер 625-2:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МСХ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";

реттік нөмірі 644, 646-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 646-1-жолмен толықтырылсын:
"
646-1
02303008
Ұлттық архив қорының мемлекеттік меншіктегі құжаттарын Қазақстан Республикасынан тысқары жерлерге уақытша әкетуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
МСМ
МСМ
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 651, 655-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 666, 667-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 669-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Құрылыс және реконструкция (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) жобаларын әзірлеу кезінде бастапқы материалдарды ұсыну";
реттік нөмірі 671-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 671-2-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірлері 671-3, 671-4-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 671-5-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 671-6, 671-7-жолдармен толықтырылсын:
"
671-6
02602010
Үлескерлердің ақшасын тартуға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ҰЭМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, ауданның және облыстық маңызы бар қаланың ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, ауданның және облыстық маңызы бар қаланың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
671-7
02602011
Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы шарттың есептік жазбасы туралы үзінді беру
Заңды тұлғалар
ҰЭМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, ауданның және облыстық маңызы бар қаланың ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, ауданның және облыстық маңызы бар қаланың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 674-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 674-1-жолмен толықтырылсын:
"
674-1
02701004
Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру
Жеке тұлғалар
ИДМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 689-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 692-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк қызметшiлерді, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымға орналасуға үміткерлерді және құқық қорғау қызметіне алғаш рет кіретін азаматтарды тестілеу";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, МҚІСҚА, МҚІСҚА аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 697-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік архивтерінен шығатын және шетелге жіберілетін архивтік анықтамаларға және архивтік құжаттардың көшірмелеріне апостиль қою";

строки, порядковые номера 644, 646, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 646-1, следующего содержания:
"
646-1
02303008
Выдача разрешения на временный вывоз за пределы Республики Казахстан документов Национального архивного фонда, находящихся в государственной собственности
Физические и юридические лица
МКС
МКС
МКС
Бесплатно
Бумажная
";
в строках, порядковые номера 651, 655, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строках, порядковые номера 666, 667, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы";
в строке, порядковый номер 669, графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление исходных материалов при разработке проектов строительства и реконструкции (перепланировки и переоборудования)";
в строке, порядковый номер 671-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства МНЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 671-2, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строках, порядковые номера 671-3, 671-4:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства МНЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 671-5, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
дополнить строками, порядковые номера 671-6, 671-7, следующего содержания:
"
671-6
02602010
Выдача разрешения на привлечение денег дольщиков
Юридические лица
МНЭ
МИО областей, городов Астаны и Алматы, района, города областного значения
МИО областей, городов Астаны и Алматы, района, города областного значения
Бесплатно
Бумажная
671-7
02602011
Выдача выписки об учетной записи договора о долевом участии в жилищном строительстве
Юридические лица
МНЭ
МИО областей, городов Астаны и Алматы, района, города областного значения
МИО областей, городов Астаны и Алматы, района, города областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 674, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
дополнить строкой, порядковый номер 674-1, следующего содержания:
"
674-1
02701004
Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда
Физические лица
МНЭ
МИО областей, городов Астаны и Алматы
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 689, исключить;
в строке, порядковый номер 692:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Тестирование государственных служащих, претендентов на занятие вакантной административной государственной должности и граждан, впервые поступающих на правоохранительную службу";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, АДГСПК, территориальные подразделения АДГСПК, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 697:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;

реттік нөмірі 699-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 705-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"МҚІМ – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызметтер істері министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІСҚА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"АКМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі";
"КММ – коммуналдық мемлекеттік мекеме";
"БАҚ – бұқаралық ақпарат құралдары".
2. Осы қаулы оның 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағының тоқсан жетінші, тоқсан сегізінші, тоқсан тоғызыншы, бір жүзінші, бір жүз бірінші, бір жүз екінші, бір жүз үшінші абзацтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

в строке, порядковый номер 699, графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета по контролю в сфере образования и науки МОН";
в строке, порядковый номер 705, графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку "МДГС – Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"АДГСПК – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции";
дополнить строками следующего содержания:
"МИК – Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан";
"КГУ – коммунальное государственное учреждение";
"СМИ – средства массовой информации".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев девяносто седьмого, девяносто восьмого, девяносто девятого, сотого, сто первого, сто второго, сто третьего пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев