"2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 819 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2016 года № 819
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы" следующие изменения:

1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесінде:
"2016 жыл" деген бағанда:
"I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар" деген бөлімде:
"Көлiк және коммуникация" деген 12-функционалдық топта:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" әкімшісі бойынша:
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" бағдарламасында:
мына:
"
005
Iшкі көздер есебінен
21 557 485
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
21 557 485
"Бейнеу - Ақтау" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары

1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиций:
в графе "2016 год":
в разделе "I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
в программе 003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
строки:
"
005
За счет внутренних источников
21 557 485
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
21 557 485
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Бейнеу - Актау"

2 357 600
"Павлодар, Семей ққ. арқылы РФ шекарасы (Омбыға қарай) - Майқапшағай (ҚХР)" республикалық маңызы бар автомобиль жолдары бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 300
"РФ шекарасы (Екатеринбургке қарай) - Алматы" автомобиль жолы бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 230 760
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Большенарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
26 487
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
15 884 245
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
15 884 245
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту
11 502 155
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
005
Iшкі көздер есебінен
20 432 091
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
20 432 091
"Бейнеу - Ақтау" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 257 600
"Павлодар, Семей ққ. арқылы РФ шекарасы (Омбыға қарай) - Майқапшағай (ҚХР)" республикалық маңызы бар автомобиль жолдары бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 150
"РФ шекарасы (Екатеринбургке қарай) - Алматы" автомобиль жолы бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 222 501
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Большенарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
15 502

2 357 600
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "граница РФ (на Омск) - Майкапшагай (выход на КНР), через гг. Павлодар, Семей"
12 300
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Граница РФ (на Екатеринбург) - Алматы"
2 230 760
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
26 487
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
15 884 245
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
15 884 245
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
11 502 155
"
изложить в следующей редакции:
"
005
За счет внутренних источников
20 432 091
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
20 432 091
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Бейнеу - Актау"
1 257 600
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "граница РФ (на Омск) - Майкапшагай (выход на КНР), через гг. Павлодар, Семей"
6 150
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Граница РФ (на Екатеринбург) - Алматы"
2 222 501
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
15 502

016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
17 009 639
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
17 009 639
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту
12 627 549
";
"III. Нысаналы даму трансферттері" деген бөлімде:
"Көлiк және коммуникация" деген 12-функционалдық топта:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" әкімшісі бойынша:
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру" бағдарламасында:
103 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлікті инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" кіші бағдарламасында:
мына:
"
Атырау облысы

016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
17 009 639
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
17 009 639
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай
12 627 549
";
в разделе "III. Целевые трансферты на развитие":
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
в программе 091 "Ремонт и организация содержания, направлена на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования":
в подпрограмме 103 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры":
строки:
"
Атырауская область

186 741
";
3) көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
2016 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесінде:
мына:
"
71
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
166 984 867
73
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарын күрделі және орташа жөндеу, ұстау, көгалдандыру.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру"
43 330 181
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
71
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
165 930 117
73
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі және орташа жөндеу, ұстау, көгалдандыру.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру"
43 443 745
".
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

186 741
";
3) в приложении 42 к указанному постановлению:
в перечне государственных заданий на 2016 год:
"
71
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне,
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
166 984 867
73
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Капитальный и средний ремонт, содержание, озеленение автомобильных дорог республиканского значения,
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направлена на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
43 330 181
"
изложить в следующей редакции:
"
71
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне,
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
165 930 117
73
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Капитальный и средний ремонт, содержание, озеленение автомобильных дорог республиканского значения
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направлена на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
43 443 745
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев