Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 846 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап төрт ай өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №846 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Салалық бағдарламаларды әзірлеу, іске асыру, мониторингілеу, бағалау және бақылау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 наурыздағы № 218 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 188-құжат).
2. "Салалық бағдарламаларды әзірлеу және мониторингілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 наурыздағы № 218 қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 1478 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 80, 1188-құжат).
3. "Салалық бағдарламаларды әзірлеу, іске асыру, мониторингілеу, бағалау және бақылау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 наурыздағы № 218 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 475 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 32, 491-құжат).
4. "Салалық бағдарламаларды әзірлеу, іске асыру, мониторингілеу, бағалау және бақылау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 наурыздағы № 218 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 612 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 38-39, 371-құжат).
5. "Салалық бағдарламаларды әзірлеу, іске асыру, мониторингілеу, бағалау және бақылау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 наурыздағы № 218 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 қазандағы № 1100 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 64, 586-кұжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 288 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 24-25, 149-кұжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2016 года № 846.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырех месяцев со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 декабря 2016 года № 846
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2010 года № 218 "Об утверждении Правил разработки, реализации, проведения мониторинга, оценки и контроля отраслевых программ" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 188).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года № 1478 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2010 года № 218 "Об утверждении Правил разработки и мониторинга отраслевых программ"" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 80, ст. 1188).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 475 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2010 года № 218 "Об утверждении Правил разработки, реализации, проведения мониторинга, оценки и контроля отраслевых программ"" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 32, ст. 491).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2014 года № 612 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2010 года № 218 "Об утверждении Правил разработки, реализации, проведения мониторинга, оценки и контроля отраслевых программ"" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 38-39, ст. 371).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2014 года № 1100 "О внесении и изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2010 года № 218 "Об утверждении Правил разработки, реализации, проведения мониторинга, оценки и контроля отраслевых программ"" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 64, ст. 586).
6. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 288 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 24-25, ст. 149).