"Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың және зымырандарды сынақтық ұшырудың 2017 жылға арналған жоспарлары бойынша қорытындыны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 856 қаулысы
1999 жылғы 18 қарашадағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың және зымырандарды сынақтық ұшырудың жоспарлары бойынша қорытындыны (келісуді) ұсыну және алу тәртібі туралы келісімге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың және зымырандарды сынақтық ұшырудың 2017 жылға арналған жоспарлары бойынша қорытынды (бұдан әрі - қорытынды) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2016 жылғы 30 желтоқсанға дейін қорытындыны дипломатиялық арналар арқылы Ресей Тарапына жіберсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б.Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 856 қаулысымен бекітілген
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың және зымырандарды сынақтық ұшырудың 2017 жылға арналған жоспарлары бойынша қорытынды
1999 жылғы 18 қарашадағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың және зымырандарды сынақтық ұшырудың жоспарлары бойынша қорытындыны (келісуді) ұсыну және алу тәртібі туралы келісімнің 4-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Ресей Тарапы ұсынған (Ресей Федерациясы СІМ 2016 жылғы 22 қарашадағы шығ. № 21750/3дснг):
1) 2016 - 2025 жылдарға арналған Ресейдің Федералдық ғарыштық бағдарламасы, "2012 - 2020 жылдарға арналған ГJIOHACC жүйесін ұстау, дамыту және пайдалану" федералдық нысаналы бағдарламасы, халықаралық ынтымақтастық бағдарламалары мен коммерциялық жобалары шеңберінде "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың 2017 жылға арналған жоспарымен;
2) "Байқоңыр" ғарыш айлағынан әскери мақсаттағы ғарыш аппараттарын ұшырудың 2017 жылға арналған жоспарымен келіседі.

Об утверждении заключения по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2017 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2016 года № 856
В соответствии с Соглашением между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке представления и получения заключения (согласования) по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" от 18 ноября 1999 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое заключение по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2017 год (далее - заключение).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан до 30 декабря 2016 года направить заключение Российской Стороне по дипломатическим каналам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2016 года № 856
Заключение
по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2017 год
В соответствии со статьей 4 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке представления и получения заключения (согласования) по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" от 18 ноября 1999 года Правительство Республики Казахстан согласовывает представленные Российской Стороной (исх. МИД Российской Федерации № 21750/3 дснг от 22 ноября 2016 года):
1) План запусков космических аппаратов на 2017 год в рамках Федеральной космической программы России на 2016 - 2025 годы, федеральной целевой программы "Поддержание, развитие и использование системы ГЛОНАСС на 2012 - 2020 годы", программ международного сотрудничества и коммерческих проектов с космодрома "Байконур";
2) План запусков космических аппаратов военного назначения с космодрома "Байконур" на 2017 год.