"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 885 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 7 қазандағы № 826 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.10.2024 № 826 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 405-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамына:
мыналар:
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрі
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі енгізілсін;
мына:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары" деген жолдан кейін:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі" деген жолмен толықтырылсын;
мына:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"Ыбыраев Әділ Жүнісұлы
-
"Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы" акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша)
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ыбыраев Әділ Жүнісұлы
-
"Мемлекеттік ұлттық ғылыми-техникалық сараптама орталығы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)";
көрсетілген құрамнан Күрішбаев Ақылбек Қажығұлұлы, Попович Никола шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 885. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2024 года № 826.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.10.2024 № 826.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 405) следующие изменения и дополнение:
В составе Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением
ввести:
Министра по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан;
после строки:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства Республики Казахстан";
строку:
"Министр сельского хозяйства Республики Казахстан"
исключить;
строку:
"Ибраев - президент акционерного общества
Адиль Жунусович "Национальный центр
научно-технической информации"
(по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Ибраев - - председатель правления
Адиль Жунусович акционерного общества
"Национальный центр
государственной научно-технической
экспертизы" (по согласованию)";
вывести из указанного состава: Куришбаева Ахылбека Кажигуловича, Поповича Никола.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев