"Қырғыз Республикасымен электр энергиясының тауар айналымы жөніндегі мәміленің бағасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 839 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 30 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
2016 жылғы 1 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қырғыз Республикасымен электр энергиясының тауар айналымы жөніндегі мәміленің бағасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қазандағы № 839 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бір күнтізбелік жыл шеңберінде баламалы көлемде электр энергиясымен өзара алмасу шарттарын сақтаған кезде Қырғыз Республикасы тарапынан "Электр станциялары" ашық акционерлік қоғамы мен Қазақстан Республикасы тарапынан "Қазфосфат", "Жамбыл Жарық Сауда-2030", "Теміржолэнерго" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктері арасында жасалатын Қырғыз Республикасымен электр энергиясының тауар айналымы мәмілесінің бағасы 1 (бір) киловатт сағат үшін 0,0000001 АҚШ доллары мөлшерінде белгіленсін.".
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2015 года № 839 "Об установлении цены сделки по товарообмену электроэнергией с Кыргызской Республикой"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2017 года № 30
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 августа 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2015 года № 839 "Об установлении цены сделки по товарообмену электроэнергией с Кыргызской Республикой" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить цену сделки товарообмена электроэнергией с Кыргызской Республикой в размере 0,0000001 доллара США за 1 (один) киловатт-час, заключаемой между товариществами с ограниченной ответственностью "Казфосфат", "Жамбыл Жарык Сауда-2030", "Темиржолэнерго" со стороны Республики Казахстан с открытым акционерным обществом "Электрические станции" со стороны Кыргызской Республики, при соблюдении условий взаимообмена электроэнергией в эквивалентном объеме в рамках одного календарного года.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 августа 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев