О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2017 года № 40
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 40 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений" следующие изменения и дополнения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 3:
строку:
"
3.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан с учетом подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:

1. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
3-бөлімде:
мына:
"
3.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі, оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:

3 265
"
изложить в следующей редакции:
"
3.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан с учетом подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
3 291
";
в разделе 4:
строки:
"
4.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
10 644
государственные учреждения, подведомственные Министерству национальной экономики Республики Казахстан, в том числе:
1 918
1)
Торговое представительство Республики Казахстан
12
"
изложить в следующей редакции:
"
4.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
4 128
государственные учреждения, подведомственные Министерству национальной экономики Республики Казахстан, в том числе:
12
1)
Торговое представительство Республики Казахстан
12
";
подпункты 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), и 10) исключить;
в разделе 5:
строку:
"
5.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
2 278
"
изложить в следующей редакции:
"
5.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
2 385
";
в разделе 7:
строки:
"
7.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан с учетом территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:

3 265
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3.
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі, оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
3 291
";
4-бөлімде:
мына:
"
4.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
10 644
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:
1 918
1)
Қазақстан Республикасының сауда өкілдігі
12
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
4.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
4 128
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:
12
1)
Қазақстан Республикасының сауда өкілдігі
12
";
2), 3), 4), 5) 6), 7), 8), 9) және 10) тармақшалар алып тасталсын;
5-бөлімде:
мына:
"
5.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
2278
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
2 385
";
7-бөлімде:
мына:
"
7.
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:

2 877
";
строку:
"
2)
ГУ "Казахский республиканский лепрозорий"
212
"
изложить в следующей редакции:
"
1)
ГУ "Казахский республиканский лепрозорий"
185
";
подпункты 1) и 3) исключить;
дополнить подпунктами 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12) следующего содержания:
"
4)
Атырауская противочумная станция
313
5)
Араломорская противочумная станция
201
6)
Актюбинская противочумная станция
194
7)
Уральская противочумная станция
322

2 877
";
мына:
"
2)
Қазақ республикалық лепрозорийі
212
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1)
"Қазақ республикалық лепрозорийі" ММ
185
";
1) және 3) тармақшалар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12) тармақшалармен толықтырылсын:
"
4)
Атырау обаға қарсы күрес станциясы
313
5)
Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы
201
6)
Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы
194
7)
Орал обаға қарсы күрес станциясы
322

8)
Талдыкорганская противочумная станция
287
9)
Мангистауская противочумная станция
125
10)
Шымкентская противочумная станция
136
11)
Кызылординская противочумная станция
216
12)
Жамбылская противочумная станция
112
";
в разделе 10:
строку:
"
10.
Министерство энергетики Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
984
"
изложить в следующей редакции:
"
10.
Министерство энергетики Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
997
";
дополнить разделом 14 следующего содержания:
"
14.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:

8)
Талдықорған обаға қарсы күрес станциясы
287
9)
Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы
125
10)
Шымкент обаға қарсы күрес станциясы
136
11)
Қызылорда обаға қарсы күрес станциясы
216
12)
Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы
112
";
10-бөлімде:
мына:
"
10.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі, оның аумақтық органдарын және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерін ескере отырып, оның ішінде:
984
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
10.
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі, оның аумақтық органдарын және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерін ескере отырып, оның ішінде:
997
";
мынадай мазмұндағы 14-бөліммен толықтырылсын:
"
14.
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі,
оның аумақтық органдарын және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерін ескере отырып, оның ішінде:

916
государственные учреждения, подведомственные Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, в том числе:
9
1)
ГУ "Курсы повышения квалификации кадров социально-трудовой сферы"
9
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

916
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:
9
1)
"Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру курсы" ММ
9
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев