"Haileybury Astana School" коммерциялық емес акционерлік қоғамы" білім беру ұйымына халықаралық мектеп мәртебесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 152 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Haileybury Astana School" коммерциялық емес акционерлік қоғамы" білім беру ұйымына халықаралық мектеп мәртебесі берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

О присвоении статуса международной школы организации образования – "Некоммерческое акционерное общество "Haileybury Astana School"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2017 года № 152
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус международной школы организации образования – "Некоммерческое акционерное общество "Haileybury Astana School".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан Б. Сагинтаев