"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 317 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 67, 461-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 6-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 27-1-жолмен толықтырылсын:
"
127-1
Табиғи монополиялар туралы (жаңа редакция)
ҰЭМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
С.М. Жұманғарин
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 905 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2017 года № 317.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 905 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 67, ст. 461) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 6, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 27-1, следующего содержания:
"
27-1
О естественных монополиях (новая редакция)
МНЭ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Жумангарин С.М.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев