Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 353 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 8 маусымдағы
№ 353 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Шетелдік ұйымдардың алдындағы берешектердің проблемасын шешу жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 58, 572-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 16 наурыздағы № 409 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 154 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 қазандағы № 1303 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 35, 455-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № 1746 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 наурыздағы № 371 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 9, 87-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 қыркүйектегі № 953 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 29, 321-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 6 қарашадағы № 1175 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 39, 399-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 қазандағы № 1012 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 40, 418-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 353.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 июня 2017 года № 353
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005 "О дополнительных мерах по решению проблемы задолженности перед иностранными организациями" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 58, ст. 572).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2000 года № 409 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 154 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2001 года № 1303 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 35, ст. 455).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года № 1746 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 48, ст. 584).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2002 года № 371 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 9, ст. 87).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2002 года № 953 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 29, ст. 321).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2002 года № 1175 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 39, ст. 399).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2003 года № 1012 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 40, ст. 418).

10. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 қазандағы № 1056 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 38, 499-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 наурыздағы № 191 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 11, 106-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 мамырдағы № 493 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 21, 259-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 маусымдағы № 498 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 21, 205-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы № 224 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 9, 107-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қазандағы № 871 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 409-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қарашадағы № 1806 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 55, 461-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 тамыздағы № 852 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 49, 452-құжат).
18. "Шетелдік ұйымдардың алдындағы берешектердің проблемасын шешу жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 2005 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 тамыздағы № 899 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 51, 694-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № 369 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 38, 516-құжат).

10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2004 года № 1056 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 38, ст. 499).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года № 191 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 11, ст. 106).
12. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2005 года № 493 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 21, ст. 259).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2006 года № 498 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 21, ст. 205).
14. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 224 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 9, ст. 107).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2007 года № 871 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 36, ст. 409).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 1806 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 55, ст. 461).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2010 года № 852 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 49, ст. 452).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2011 года № 899 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005 "О дополнительных мерах по решению проблемы задолженности перед иностранными организациями" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 51, ст. 694).
19. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2012 года № 369 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 38, ст. 516).

20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).

20. Пункт 9 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).
21. Пункт 8 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 540).