"Қазақстан-Қытай Құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің стратегиялық объектісіне ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 384 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан-Қытай Құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне стратегиялық объектіге (Кеңқияқ – Құмкөл магистральді мұнай құбырының талшықты-оптикалық кабелінде орналасқан төрт бір модты оптикалық талшықты "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамына жалға беру бойынша) ауыртпалық салу жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

Об обременении стратегического объекта товарищества с ограниченной ответственностью "Казахстанско-Китайский Трубопровод"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2017 года № 384
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить товариществу с ограниченной ответственностью "Казахстанско-Китайский Трубопровод" совершить сделку по обременению стратегического объекта (по передаче в аренду акционерному обществу "КазТрансОйл" четырех одномодовых оптических волокон, расположенных в волоконно-оптическом кабеле магистрального нефтепровода Кенкияк - Кумколь).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев