Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасына қосу үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдерін тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 шілдедегі № 442 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 677 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.10.2018 № 677 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы туралы" 2013 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 21-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасына Қазақстан Республикасы Үкіметінің мына өкілдері:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары;
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі;
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі тағайындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданыска енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О назначении представителей Правительства Республики Казахстан для включения в президиум Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2017 года № 442. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2018 года № 677 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.10.2018 № 677 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2013 года "О Национальной палате предпринимателей Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить следующих представителей Правительства Республики Казахстан в президиум Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан:
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан;
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
Министр национальной экономики Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев