Стратегиялық объектіге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 501 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Valsera Holdings B.V." компаниясына "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамындағы "ПетроКазахстан Ойл Продактс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі тартатын кредит желісі бойынша міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз етуге "ПетроКазахстан Ойл Продактс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі 99,43 % қатысу үлесіне үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу жөніндегі мәмілені жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

Об обременении стратегического объекта правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2017 года № 501
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить компании "Valsera Holdings B.V." совершить сделку по обременению правами третьих лиц 99,43 % доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "ПетроКазахстан Ойл Продактс" в обеспечение выполнения обязательств по кредитной линии, привлекаемой товариществом с ограниченной ответственностью "ПетроКазахстан Ойл Продактс" в акционерном обществе "Банк Развития Казахстана".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев