Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 606 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамына Қостанай облысының коммуналдық меншігіне сыйға тарту шарты бойынша осы қаулыға қосымшада көрсетілген стратегиялық объектілерді иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2017 года № 606
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Международный аэропорт Костанай" совершить сделку по отчуждению стратегических объектов, указанных в приложении к настоящему постановлению, по договору дарения в коммунальную собственность Костанайской области.