2017 - 2019 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 609 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
"Ғылым туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес ғылыми-техникалық бағдарлама бойынша республикалық бюджеттен бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру 2017 – 2019 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы жүзеге асырылады деп белгіленсін.
2. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 609 қаулысына
қосымша
Бағдарламалық-нысаналы қаржыландырылуы конкурстан тыс рәсімдер арқылы республикалық бюджеттен жүзеге асырылатын ғылыми-техникалық бағдарлама
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі:
"Шығыс Қазақстан облысының жетекші өнеркәсіптік кәсіпорындарында өндіріс үшін жаңа өнім түрлерін әзірлеуге бағдарланған Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетінің 2017-2019 жылдарға арналған нысаналы ғылыми-техникалық бағдарламасы".

О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2017 - 2019 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2017 года № 609
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года "О науке" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что программно-целевое финансирование вне конкурсных процедур на 2017 – 2019 годы из республиканского бюджета осуществляется по научно-технической программе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 2017 года № 609
Научно-техническая программа, программно-целевое финансирование
которой осуществляется из республиканского бюджета вне конкурсных процедур
Министерство образования и науки Республики Казахстан:
"Целевая научно-техническая программа Восточно-Казахстанского государственного технического университета имени Д. Серикбаева, ориентированная на разработку новых видов продукции для производства на ведущих промышленных предприятиях Восточно-Казахстанской области" на 2017 – 2019 годы.