"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 4 қазандағы № 619 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2017 жылғы
№ Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 22, 270-құжат):
2-тармақ алып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі № 873 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 40, 388-құжат):
1-тармақтың 1) тармақшасы алып тасталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 қарашадағы № 377 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 61-62, 389-құжат):
1-тармақтың 1) тармақшасы алып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2017 жылғы
№ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің күші жойылған кейбір жарлықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 24 наурыздағы № 1530 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 11, 100-құжат).

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2017 года № 619
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые указы Президента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему Указу.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
УТВЕРЖДЕНЫ
Указом Президента
Республики Казахстан
от 2017 года №
Изменения, которые вносятся в некоторые акты
Президента Республики Казахстан
1. В Указе Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана – новый город" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 22, ст. 270):
пункт 2 исключить.
2. В Указе Президента Республики Казахстан от 21 сентября 2009 года № 873 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 40, ст. 388):
подпункт 1) пункта 1 исключить.
3. В Указе Президента Республики Казахстан от 25 ноября 2016 года № 377 "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 61-62 ст. 389):
подпункт 1) пункта 1 исключить.
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 2017 года №
Перечень утративших силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
1. Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 2005 года № 1530 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 11, ст. 100).

2. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 26 ақпандағы № 291 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 4, 50-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 маусымдағы № 352 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 22, 245-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 17 маусымдағы № 614 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 29, 281-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 722 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 46, 523-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 1141 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 15, 177-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 6 мамырдағы № 75 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 37, 441-құжат).
8. "Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 3 мамырдағы № 681 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 22, 270-құжат).
9. "Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 31 қазандағы № 681 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 62, 835-құжат).

2. Указ Президента Республики Казахстан от 26 февраля 2007 года № 291 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 4, ст. 50).
3. Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2007 года № 352 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 22, ст. 245).
4. Указ Президента Республики Казахстан от 17 июня 2008 года № 614 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 29, ст. 281).
5. Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 722 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 46, ст. 523).
6. Указ Президента Республики Казахстан от 26 января 2011 года № 1141 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 15, ст. 177).
7. Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 2011 года № 75 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 37, ст. 441).
8. Указ Президента Республики Казахстан от 3 мая 2012 года № 314 "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана – новый город" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 22, ст. 270).
9. Указ Президента Республики Казахстан от 31 октября 2013 года № 681 "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана – новый город" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 62, ст. 835).