2017 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 23 қазандағы № 669 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз!
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 111-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 1 сәуірдегі № 2922 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 18 шілдедегі № 525 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2017 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2017 года № 669
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. п. 4.
В соответствии со статьей 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 18 июля 2017 года № 525 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1996 года № 2922" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2017 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-қосымшада:
"I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар" деген бөлімде:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген 1-функционалдық топта:
мына:
"

1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 – 2019 годы" следующие изменения:
в приложении 2:
в разделе "I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
строки:
"

3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен бірлесіп, тиісті жылға арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына өзгерістер енгізсін.
4. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 23 қазандағы
№ 669 қаулысына
қосымша
2017 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
Функционалдық топ
Атауы
Өзгерістер (+/-)
Әкімші
Бағдарла ма
II. Шығындар
0
12
Көлік және коммуникациялар

3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий год.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 октября 2017 года № 669
Корректировка
показателей республиканского бюджета на 2017 год
тыс.тенге
Функциональная группа
Наименование
Изменения (+/-)
Администратор
Программа
II. Затраты
0
12
Транспорт и коммуникации