"Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының өкілін және оның орынбасарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 272 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 елтоқсандағы № 820 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының өкілін және оның орынбасарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 272 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жариялансын:
"1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті төрағасының орынбасары
Марлен Сансызбайұлы Айнабеков Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің балық ресурстарының өсімін молайту және акваөсіру басқармасының басшысы Нариман Талғатұлы Жүнісов Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасы өкілінің орынбасары болып тағайындалсын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 272 "О назначении представителя Республики Казахстан и его заместителя в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 820
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 272 "О назначении представителя Республики Казахстан и его заместителя в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить представителем Республики Казахстан в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами Айнабекова Марлена Сансызбаевича - заместителя председателя Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Заместителем представителя Республики Казахстан в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами назначить Жунусова Наримана Талгатовича – руководителя управления воспроизводства рыбных ресурсов и аквакультуры Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев